8 mar 2008

Zapis informacji Prezydenta w sprawie konkursów z sesji Rady Warszawy.

Poniżej zamieszczam zapis "Informacji Prezydenta m.st. Warszawy na temat trybu przeprowadzania i rozstrzygnięć konkursów na wolne stanowiska pracy (ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk kierowniczych) w Urzędzie m.st. Warszawy", która została przedstawiona na sesji Rady Warszawy.

Informację przedstawia Ewa Serwańska pełniąca obowiązki zastępcy dyrektora Biura Kadr i Szkoleń.

Część 1:Część 2:


Uwaga może się trochę dłużej ładować.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ja głęboko wierzę, że prawda nas wyzwoli ;)
Jak to powiedział Churchill - "demokracja jest najgorszym ustrojem, problem w tym, że jak dotąd nic lepszego ludzkość nie wymyśliła".
Czy jakoś tak ;)

I myślę, że nie ma znaczenia - kto, jakie ma poglądy - czy jest zwolennikiem PO, PiS, LiD czy Samoobrony.

Demokracja to system zmian, w którym nikt nie ma monopolu na rację.

Platforma nie ma zbyt wiele z kwintesencją demokracji, jakim jest społeczeństwo obywatelskie (pomimo przedrostka ;)

Moim zdaniem społeczeństwo obywatelskiego u Nas jeszcze nie ma... ale kiedyś powstanie, dzięki aktywności, determinacji i inicjatywą osób, jak ty szanowny aurorze serwisu.

To świetny projekt, który stanowi niedościgniony wzór, na tle medialnej papki ... "monopartii załogi MacTuska" ...

Oni przegrali, kiedy uwierzyli, że nie ma znaczenia co robią i co zrobią, skoro wygrali.

Nie ma znaczenia, czy poparcie ich będzie wynosiło 30, 40 czy 90% - oni już się zaparli ... demokracji i ideom, które wpisali na swoje sztandary ... pozostały tylko frazesy.

KONKURSY SĄ USTAWIONE, i wszyscy to wiemy ... to jednak tylko symptom choroby, która nazywa się upojenie władzą ... PO kona ;)

------
Jeśli Pani Dyrektor Ratajczak i Ratusz istotnie tak głęboko chce sprawy sądowej ... to niech sprawdzi, jak bardzo niezawisłe sądy w Polsce.

Osobiście ufam w jedno, że jest to najlepszy korpus funkcjonariuszy publicznych, który potrafi właściwie ocenić materiał dowodowy - jaki dostarcza prasa, publiczne wystąpienia urzędników samorządowych ... bez pseudo-komentarzy ;)


Pozdrawiam Autora :)
----


PS - Panowie i Panie z Ratusza, którzy tu gościcie niezależnie co zrobicie lub oświadczycie - ten serwis to kwintesencja ciągle rodzącego się społeczeństwa obywatelskiego i pluralizmu, do którego widać nie dorośliście.

I to jest największa groteska naszego małego kraiku, gdzieś na krańcu cywilizowanej Jewropy ;)

Anonimowy pisze...

Przepraszam za błędy ortograficzne, ale w końcu jestem tylko - nieco infantylnym oszołomem ;)

Anonimowy pisze...

za tuska jednak się zblizamy do putina

Anonimowy pisze...

Ta Pani składała wyjaśnienia w imieniu Prezydenta. To kłamstwa! Znam przypadki, kiedy konkursy trwały 6 miesięcy i dłużej. Jeden nawet trwa do dziś...a dyrektor już dawno powołany... HGW zatrudnia dyrektorów!!!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.