25 mar 2008

Warszawskie nieruchomości prezentowane w Cannes.

W Rzeczpospolitej w dodatku Nieruchomości zamieszczono część z oferty kamienic i gruntów, z jaką na targi w Cannes pojechała Pani Prezydent. M.in. pod budowę osiedli.

Całość za Rzeczpospolitą:
Ul. Złota, kamienica o powierzchni 4064,7 mkw. stojąca na działce o powierzchni 1492 mkw. Budynek przeznaczony do renowacji jest pod nadzorem konserwatora zabytków. Przewidywana funkcja obiektu: mieszkalno-usługowa bądź hotelowa.

Ul. Przy Agorze 22, działka o powierzchni 3204 mkw. przeznaczona pod zabudowę mieszkalną wielorodzinną lub usługową, do wysokości około 21 m.

Ul. Broniewskiego 48, teren o powierzchni 4486 mkw. W sąsiedztwie znajdują się budynki wielorodzinne i usługowe. Warunki zabudowy dla tego terenu nie zostały jeszcze określone.

Ul. Duracza, działka ciągnąca się na odcinku pomiędzy ulicami Żeromskiego i Kasprowicza. Powierzchnia 4322 mkw. Teren nie ma warunków zabudowy. W sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna, a w niedalekiej okolicy stacja metra Słodowiec.

Ul. Okopowa 59, działka o powierzchni 11 045 mkw. przeznaczona pod budowę mieszkań i obiektów usługowych. Na działce znajdują się budynki przeznaczone do rozbiórki.

Ul. Wybrzeże Gdyńskie, działka o powierzchni 74 740 mkw. ulokowana od strony Wisły na wysokości ul. Gwiaździstej. Teren przeznaczony jest pod budowę mieszkań i punktów usługowych.

Ul. Starzyńskiego, dwie działki o łącznej powierzchni 9856 mkw. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się zabudowania wielorodzinne. Teren nie ma jeszcze określonych warunków zabudowy.

Ul. Radzymińska, róg ul. Remiszewskiej, działka o powierzchni 7263 mkw. Niezabudowana, bez ustalonych warunków zabudowy. W okolicy przeważa zabudowa wielorodzinna.

Ul. Poligonowa róg Lechitów, działka o powierzchni 3086 mkw. Teren znajduje się w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. Dotychczas nie wydano warunków zabudowy.

Ul. 11 Listopada 66/68, działka o powierzchni 1258 mkw. z niewielkim zabytkowym jednopiętrowym budynkiem do adaptacji. Nieruchomość położona jest nieopodal ronda Żaba. Nieruchomość nie ma określonych warunków zabudowy.
Źródło: Michał Proszowski, Co Warszawa pokazała w Cannes, Rzeczpospolita, link do strony.

Do tego jeszcze jest wywiad z rzecznikiem Ratusza. Całość w Stolicą interesują się inwestorzy z Francji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

No no ładny wyjazd - taka metropolia z 10 nieruchomościami, w tym co najmniej 5 bez planu zagospodarowania i warunków, plus 1 zabytek

Nie ma jak pochwalić się ... boki zrywać, ale w końcu każdy pretekst się liczy.

W końcu sukces podkreśliliśmy, że nie jesteśmy barbarzyńcami ... ;)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.