31 mar 2008

O "zbuduję Most Północny", czyli deklaracja wiceprezydenta Wojciechowicza.

Festiwal zapewnień, że z realizacją Mostu Północnego jest wszystko w porządku był kontynuowany w sobotnim Fakcie (artykuł Wojciecha Michalskiego) przez wiceprezydenta Jacka Wojciechowicza. Odważnie obiecał, że budowa mostu rozpocznie się w tym roku.

Wypowiedź wiceprezydenta dla Faktu:
(...) - Żeby zbudować most, trzeba chcieć. A my chcemy, jesteśmy zdeterminowani i udowodnimy, że można lepiej robić inwestycje! - przekonuje Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent Warszawy odpowiedzialny za budowę dróg i mostów.

Ale nie wyklucza on drobnych potknięć. - Zawsze coś się może opóźnić w przetargu. Dopilnuję, by ewentualne opóźnienia były liczone w dniach lub miesiącach, a nie latach! - zapewnia Czytelników Faktu Jacek Wojciechowicz.
Źródło: Wojciech Michalski, Zbuduję most Północny, Fakt.

Termin realizacji inwestycji? Wiosna 2011.

Choć to może nie mieć znaczenia dla tych, którzy stoją w korkach na moście Grota to obok zapewnień o terminie, jeszcze pozostaje pytanie czy most będzie wybudowany taniej (jak zapowiadano) niż przy przetargu, który został anulowany przez nową władzę na początku kadencji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.