1 lut 2008

Pani Prezydent jest przyzwyczajona do dłuższych kadencji.

Pani Prezydent wzięła udział w czacie zorganizowanym przez Wirtualną Polskę. Zapis tekstowy i wideo znajduje się tutaj.

Wśród pytań takich jak: gdzie Hanna Gronkiewicz Waltz lubi robić zakupy, gdzie lubi "bywać na mieście" i czy fajnie jest być Prezydentem Warszawy, było też pytanie o wybory 2010.

Pani Prezydent odpowiedziała, że jest "przyzwyczajona do dłuższych kadencji" niż cztery lata i będzie liczyć na wygraną w 2010, bo "dopiero po 8 latach można zostawić coś widocznego".
Ponieważ kadencja 4 lata jest krótka, ja jestem przyzwyczajona do dłuższych kadencji, bo w NBP kadencja jest 6 lat, a ja była prawie 9, w związku z tym chciałabym kandydować i uzyskać zaufanie Warszawiaków w roku 2010. Tak naprawdę dopiero po 8 latach można zostawić coś widocznego, w 4 lata można pewne rzeczy skończyć, ale duże inwestycje będą wychodziły poza lata 2010 i chciałabym, jako prezydent Warszawy doczekać ich zakończenia.

15 komentarzy:

Anonimowy pisze...

nie-dama jest także przyzwyczajona do nepotyzmu i swojej bezdennej głupoty

Anonimowy pisze...

Czy to pani prezydent narzekala, ze pan prof. Lech Kaczynski tak malo zrobil? Chba nie powina, skoro sama stwierdza, ze dopiero po 8 latach mozna zostawic cos namacalnego. Caly czas towarzysza jej sprzecznosci. Jej wypowiedzi i dzialania neguja to wszystko co prezentowala podczas kampanii wyborczej. A ludzie oczekuja cudow...

Anonimowy pisze...

cudów oczekują tylko idioci. Normalni wiedzą, że skoro udało się Irlandii, to i uda się nam. Tylko trzeba wziąć sie do pracy, a nie pisać takie bzdury jak "koledzy" powyzej.

fumfel pisze...

anonimowy to bierz sie do pracy ale najpierw dowiedz sie jak wyglada aktualnie sytuacja w irlandii (podatki i inne opłaty,ceny)

Anonimowy pisze...

Witamy kolejnych wykolejonych i odmóżdzonych przez POpagandę. Co was ściąga na tą stronę ;-)
Ciśnie mi się na usta tekst piosenki-
"Wałęsa oddaj moje 100 milionów" :-)
Dla ciebie anonimowy polecam przesłuchanie piosenki tegoż samego autora - Lewy Czerwcowy. Obawiam się, że możesz nie zrozumieć, ale służę pomocą w interpretacji.

Turabat pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Turabat pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

a gdzie turabant?

Anonimowy pisze...

turabat myśli, ale coraz trudniej o argumenty, nawet niemądre

Anonimowy pisze...

To jest tekst z komentarza w "Dzienniku". . . . "P.S. Europejskie biuro antyokorupcyjne zajel sie wlasnie sprawa budowy szamba warszaswskiego. Prezydentowa W-wy z PO, bufetowa, przyznala zlecenie firmie 2 razy drozszej niz konkurencja. Fa. Wartburg dostanie extr 256 mln. euro... Poniewaz szambo jest czesciowo finansowana ze srodkow unijnych, Europejska komisja antykorupcyjna zaczela sie przygladac bufetowej"

http://forum2.dziennik.pl/read.php?2,50421,page=2

pretm pisze...

"cudów oczekują tylko idioci."

No to w takim razie to również idioci obiecują cuda.

Turabat pisze...

Idioci to nie wiedzą, że potocznie sukces gospodarczy w Irlandii, nazywa się "cudem".

I pomódlcie się o cuda, bo jak widzę to sie one bardzo PiS-owi przydadzą:).
Bez nich będzie ciężko wybronić uczciwego Ziobro, który pogryzł karty i komputer.
Bez nich ciężko będzie wytłumaczyć pielęgniarkom, dlaczego je podsłuchiwano.

Anonimowy pisze...

Ora et labora - tak to było? Bo za 4 lata (a może za 3?) nie będzie rozliczania z tego, ile kasy zebrał pan premier do puszki WOŚP-u , jak zredagował Fakt i ile razy dogadał prezydentowi.

Anonimowy pisze...

Agx.
Modlitwę pozostawmy wyborcom pisu - zdecydowanie mają do tego czas i predyspozycje. Niech tylko rozważą (najlepiej porozmawiać o tym z księdzem proboszczem) do kogo się modlą? Wg. koscioła "bóg wszechmogący w trójcy jedyny" (nie w czwórcy - i czarne pudełeczko, zwane Radio, to nie jest czwarta postać boga, a wprost przeciwnie - Nazywany jest "oskarżycielem", "władcą tego świata", "władcą mocarstw powietrza", "diabłem", "nieprzyjacielem", "Złym", "Belzebubem", "złym duchem", "duchem nieczystym", "kłamcą", "ojcem kłamstwa", "zabójcą", "Wężem", "wężem starodawnym", "Smokiem", "władcą ognia piekielnego",).

Bogu miłe są wszystkie dobre uczynki - jeśli dzieki WOŚP tylko jedno dziecko zostanie uratowane, to w niebie wielka radość zagości - nie wiesz o tym AGX?. A tu setki i tysiące dzieci - od dnia startu WOŚP nie ma dnia smutku w niebie:). Nie chcesz się przyczynić do szczęścia naszych dzieci???

Anonimowy pisze...

anonimowy przesłuchałeś piosenkę ?

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.