8 lut 2008

O tym, co jest "irracjonalne" i "skandaliczne".

Przeuroczy cytat z wypowiedzi Hanny Gronkiewicz Waltz z kampanii wyborczej 2006 zamieściła Agnieszka Pająk-Czech, autorka artykułu Prowincja w Echo Białołęckie:
- PiS jest przeciwny przedłużeniu linii metra na Tarchomin i ta decyzja jest skandaliczna. PO jest absolutnie za tym. Zupełnie irracjonalne jest nieustanne karanie Białołęki przez PiS. Konsekwentnie opowiadamy się za przedłużeniem I linii metra z huty przez Wisłę na Białołękę. Tramwaj nie jest tak szybki, jak kolej podziemna, poza tym wymagać będzie przesiadki.

Hanna Gronkiewicz - Waltz podczas kampanii samorządowej w 2006 roku. Dziś metra dla Białołęki nie ma w żadnych planach miasta.
Źródło: Agnieszka Pająk-Czech, Prowincja, Echo Białołęckie, link do strony.

Jeszcze raz przypominam jak ten pomysł znalazł się w programie wyborczym PO (według osoby zaangażowanej w proces przygotowania programy wyborczego Platformy). Pomysł "urodził się" w trakcie burzy mózgów w sztabie wyborczym, nie ma jednego autora, ale co najważniejsze: spodobało się kandydatce.

Wyborcom też się spodobał. Tylko nie był do zrealizowania bez wywrócenia mostu Północnego. Ale to już było powiedziane po wyborach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.