28 lut 2008

Jak Platforma chce wyjaśnienia sprawy ustawianych konkursów.

Przed chwilą zabrakło kworum na Radzie Warszawy i przerwano sesję. Przewodnicząca z PO odmówiła na wniosek Radnego Macieja Maciejowskiego z PiSu sprawdzenia obecności i zapisania do protokołu, kto opuścił sesję przed jej zakończeniem.

Przerwano obrady na kilka punktów przed wysłuchaniem informacji "na temat trybu przeprowadzania i rozstrzygnięć konkursów na wolne stanowiska pracy (ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk kierowniczych) w Urzędzie m.st. Warszawy".

Wcześniej w głosowaniu Platforma Obywatelska odrzuciła wniosek o przeniesienie tego punktu na wcześniejszą część sesji, pomimo tego, że inne wnioski zostały przyjęte.

Kolejny oblany przez Platformę test na wiarygodność. Można uciekać przed tym tematem, ale to nie oznacza, że sprawa zostanie zapomniana.

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

kogoś to onanizowanie się tym tematem jeszcze interesuje?

pretm pisze...

O widzę, że prawda o ulubieńcach z Platformy boli. Jak mi przykro.

Nauczyłeś się już korzystać z opcji zamknięcia przeglądarki jak ci się jakiś temat nie podoba?

Anonimowy pisze...

PełO się totalnie kompromituje - żeby SO, LPR czy PiS coś takiego zrobiły byłoby na pierwszej stronie GW - a teraz cisza.. i niech ktoś jeszcze powie, że media są wolne i niezależne

Anonimowy pisze...

świnie u koryta

Anonimowy pisze...

zowu ten idiota się odezwał :) i jak zwykle niezwykle inteligentnie - zorba ty jestes z PiS, czy tylko zwolennikiem tej partii?

Anonimowy pisze...

panowie ( a może panie też?) może tak bez bluzgania na siebie? Skoro PO samo wpisało taki punkt do porządku obrad to czemu miałoby się z niego w ten sposób wycofywać? brak mi trochę głosu drugiej strony

Anonimowy pisze...

tak Pretm masz racje, zabolało zelazny elektorat PO. ALe olej ich. Zebys wiedział ze interesuje to jeszcze "pare" osób.

Anonimowy pisze...

RE:Anonimowy Anonimowy pisze...

zowu ten idiota się odezwał :) i jak zwykle niezwykle inteligentnie - zorba ty jestes z PiS, czy tylko zwolennikiem tej partii?

Jestem obserwatorem obserwującym świnie przy korycie. M. in. takie jak TY.

pretm pisze...

Skoro PO samo wpisało taki punkt do porządku obrad to czemu miałoby się z niego w ten sposób wycofywać?

W dzisiejszej Wyborczej jest na to odpowiedź. Po pierwsze informacji zażądała opozycja. Po drugie jedyny znany na razie powód przerwania obrad to: "Zrobiło się późno, moich klubowych kolegów (PO) rozbolały głowy i zęby".

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.