10 sty 2008

Statut.

Uwaga będzie pozytywnie.

Udało się ostatecznie uchwalić Statut. Dla zainteresowanych całość znajduje się tutaj w pliku rtf.

Jak powiedziała Pani Prezydent w wrześniu: "Statut przenosi Warszawę ze wschodu na wschód" poprawione na "ze wschodu na zachód".

Przy okazji statutu polecam artykuł "Miasto ziemi z rąk nie wypuści" z dzisiejszej Rzeczpospolitej.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Rany,

I chyba długa cisza pod tą informacją świadczy o tym, że zainteresowanie realnymi elementami rzeczywistości społecznej - jak tenże dokumencik formalnoprawny zwany statutem miasta,
nie wzbudza dużego zainteresowania, w czasie naparzanki wszystkich ze wszystkimi, w sporze o hasła.

A szkoda :(

Anonimowy pisze...

Super że jesteś i piszesz ten blog. Słyszałam o próbach uciszenia Cię ze strony PO. Postaram się, żeby o tym dowiedziała się prasa w kilku krajach Europy. Pracowałam jako dziennikarka w jednym z krajów UE, mieszkałam też przez jakiś czas w innym. Postaram się, żeby tamtejsze media dowiedziały się że w Polsce demokracja jest zagrożona, ponieważ PO szpieguje i próbuje zaszczuć osoby, które na blogu wytykają im niekompetencje.

Anonimowy pisze...

Super że są tacy ludzie jak agatka.
ja widzę że ty czujesz o co chodzi w Polsce. Tu demokracja jest zagrożona. Bardzo jest zagrozona. Ale ty napiszesz do gazet zagranicznych i oni to załatwia. Prawda? Liczę na ciebie. polska na ciebie liczy.
BTW. czy ty jesteś z tych zaleznych, czy tez niezaleznych mediów?

Anonimowy pisze...

Turabatko, ingerencji których mediów się tak bardzo obawiasz: tych osławionych z Jamajki czy niemieckich, francuskich,itd.Nie martw się, wszystkie one mają bardzo duże doświadczenie w obronie "zagrożonej demokracji" w Polsce w czasie niepełnej kadencji poprzedniego rządu -pamiętasz chyba?Poza tym wszyscy są wyczuleni na wolność słowa w internecie i nie dopuszczą do wejścia Europy na drogę chińską czy indyjską.Nawiasem mówiąc, jeżeli rzeczywiście pracujesz u nie-damy, powinna cię natychmiast zwolnić:jak można "Polska" pisać z małej litery?

Anonimowy pisze...

Popieram przedmówce, mam nadzieję, że za wytknięcie, iż miło, by było gdyby przynajmniej nazwę swojego kraju pisać z dużej litery ... nie zostanie nazwany trolem ;)

@ turabat

Zupełny spadek formy, oświadczenie wręcz bełkotliwe. Raz jeszcze grzecznie sugeruję, jak w podstawówce.

1. Teza.
2. Argumenty.
3. Wniosek.

Pretm beee... Jego gość o imieniu agatka beee, i wszyscy w około na tym blogu są bee... i do tego klakierzy.

Łączymy się z Tobą w bólu.

PS - Spokojnie może na zachodzie europy nikogo to nie zainteresuje, oni po prostu pękną ze śmiechu ... jak usłyszą, że ratusz jednej z większych europejskich metropolii (w środkowej Europie) gania 1 (słownie jednego) bloggera ;)

To było tak żałosne, że aż śmieszne ... w niepozytywnym sensie ;)

Anonimowy pisze...

Ja nie mam rozeznania w temacie pobytu intelektualistów w PO, chyba ze emanacją intelektualizmu platformiarskiego będą, jak w "Koziołku Matołku" Kornela Makuszyńskiego, takie tegie głowy jak: Hania Intelektualistka, Pitera Gromowładna, Niesiołowski Złotousty, Palikot z berłem (!), Guru Tusk, Schetyna Jedna, Komorowski z Jamajki, Sikorski z Małżążonką, Sławomir Nowak "Ponury" itd...
A może by otworzyć "Śtukmalarnie", może by się obrazy nieprzemakalne nauczyli malować?
Przykro mi rodacy żeście wybrali sobie zbyt wielkie osobowości na swój malutki Olimp...

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.