11 sty 2008

Obiady w szkole a bezpańskie koty i psy.

Jak ktoś biega do mediów oskarżając innych o rozrzutność to później nie może mieć pretensji jak tabloidy zabierają się za jego wydatki.

Wydali 2,5 miliona na obiady dla kotów

Choć moim zdaniem Fakt przegiął.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

E tam kota nie trzeba dokarmiać. Sam się wyżywi i to lepiej niż rząd, który reprezentował J. Urban.

Anonimowy pisze...

Dla porównania Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na stypendia naukowe przeznaczyło 1 651 000 zł, zatem dokarmianie kotów jest ważniejsze niż dokarmianie studentów (choć zupełnie kto inny daje na to pieniądze)

Anonimowy pisze...

Nieistotne Pretm, że uważasz że przegieli. Ważne że dokopali Gronkiewicz, to warto to zamiescić.

A jaki powinno być Twoim zdaniem? Powinni nasłać hycla na te psy i koty? Powinni pozabijac to tałatajstwo? Jak uważasz?

Strzelać do nich? Czy jak? Napisz jakie jest Twoje zdanie.

Anonimowy pisze...

Pani Tura ura bura, upuszcza się pani. Hania jest niezadowolona. Słabo się starasz. A teraz parę faktów o Ura Bura: ostatnio ma gorsze dni, napiecie przed się udziela. Po chwilowych sukcesach nie ma się czego czepiać, spadek formy umysłowej widoczny. Pretm celnie zniszczył wizję kreowaną przez Ura Bura. W urzędzie niezadowoelnie. Pani Ura Bura, proszę się nie krępować i podpisać imieniem. Wkrótce więcej szczegółów a nawet zdjęcie Ura Bura z ukrycia, jak pisze na blogu Pretma. Wstyd dziewczyno, w imię stołka tak się poniżasz. a gdzie Twoje ideały... ŻENUJĄCA TURABURA.

Anonimowy pisze...

Moje zdanie jest takie, że ludzie są ważniejsi od zwierząt. Jeśli bezpańskich zwierząt jest za dużo i potrzebna jest aż taka kwota na ich wyżywienie to znaczy, że część z nich trzeba wyeliminować.
Nie trzeba strzelać, są inne sposoby.
No, chyba, że sezon na lody się rozpoczął.
Już widzę, jak te pieniądze idą do staruszek albo jak są rzetelnie wykorzystywane w schroniskach.
Koń by się uśmiał.

Unknown pisze...

Turabat zanizasz forme i rzucasz juz argumenty ad persona a to - jak dobrze wiesz - nie miesci sie w uniwersum dyskusji.
Moim zdaniem ludzie sa nieporownywalnie wazniejsi od zwierzat. Sadze, ze najlepszym sposobe na dozywianie tych zwierzat byloby stworzenie inicjatywy oddolnej patrz fundacja, jak ktos chce to niech sobie wplaca tam pieniadze i dozywia te zwierzeta. Jednakze to sa pieniadze publiczne, nasze. Taka redystrybucja mnie i jak widze wielu innych ludzi nie zadawala. Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

wyskoczyl mi jej nick. sorki agat!

Anonimowy pisze...

@ Turabat

Może nie wyręczaj Autora serwisu, i nie staraj się dokonywać interpretacji stosunkowo prostych informacji, które są okraszone odrobinką ironii (innymi słowy - ukrytej drwiny).

To niestety niezbyt dobrze świadczy o podejmującym takowe czynności, i może być przejawem początków czegoś, co w postaci zaawansowanej zowie się analfabetyzmem funkcjonalnym ;)

Gorąco, jak zawsze, pozdrawiam :)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.