5 gru 2007

Podsumowanie w gazecie Echo Miasta.Maciej Cnota z gazety Echo Miasta w artykule Gdzie pani była, gdy pani nie było? dokonał podsumowania pierwszego roku prezydentury i przedstawił sukcesy oraz porażki Pani Prezydent.

Fragment:
Sukcesy

Rozpoczęcie inwestycji drogowych i komunikacyjnych. Przyspieszenie prac związanych z budową mostów Północnego i Krasińskiego oraz drugiej linii metra. Ponadto nocne kursy metra w weekendy, przekazanie większej władzy dzielnicom, pierwszy od dwóch lat plenerowy sylwester, plan urealnienia czynszów (pierwsza od 10 lat podwyżka przewiduje wzrost opłat za mieszkania komunalne z 2 na 6 zł za mkw.)

Porażki

Wywołanie półrocznej awantury związanej z oświadczeniem o działalności gospodarczej męża i zamieszanie z lokalizacją Stadionu Narodowego. Ponadto, wbrew zapowiedziom, prywatyzacja nie przyspieszyła, powstało zbyt mało nowych planów zagospodarowania przestrzennego (rok temu miało je 14,5 proc. powierzchni miasta, dzisiaj - jedynie 17 proc.), niedokończenie remontu ul. Puławskiej i brak wspólnego biletu aglomeracyjnego.
Źródło: Maciej Cnota, Gdzie pani była, gdy pani nie było?, Echo Miasta, link do strony.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

mam wrażenie, że wszystkie gazety czekają na jedną publikacje i potem wszystko kopiują,

pretm pisze...

Jeżeli czytałeś fragment podsumowania z Polski to nawet jedno zdanie było identyczne jak w GW kilka dni wcześniej :)

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.