6 gru 2007

PiS podsumował rok rządów Pani Prezydent.W poprzednim tygodniu warszawski PiS również podsumował pierwszy rok rządów Pani Prezydent.

Informacja z serwisu samorzad.pap.pl:
To rok niespełnionych obietnic - tak rządy prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz - Waltz podsumowali podczas środowej konferencji prasowej w Warszawie politycy Prawa i Sprawiedliwości.

"Rządy te nie przyniosły chluby Warszawie, cechuje je brak wizji rozwoju" - powiedział poseł Mariusz Błaszczak.

Błaszczak, a także inny poseł PiS Paweł Poncyljusz oraz przewodniczący Klubu Radnych PiS w Warszawie - Marek Makuch wytknęli Gronkiewicz - Waltz m.in. zaniedbania w inwestycjach miejskich, w polityce bezpieczeństwa, w pracach nad planami zagospodarowania przestrzennego oraz złą politykę kadrową.

"Nigdy w historii warszawskiego samorządu nie było takiego nepotyzmu, rozdawania posad z politycznego klucza jak obecnie" - czytamy w oświadczeniu PiS na temat roku rządów w Warszawie Gronkiewicz-Waltz.
Źródło: Link do strony.

Niestety nie wiem, co znajduje się w oświadczeniu przygotowanym przez PiS i konsekwentnie nie mogę go umieścić w archiwum podsumowań. Oświadczenie nie znajduje się na stronach PiSu a na pytanie przesłane mailem o kopię oświadczenia nikt nie odpowiada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.