17 gru 2007

Kolejny propagandzista. Ku chwale Pani Prezydent.

Kłamstewka rano, kłamstewka po południu i kłamstewka wieczorem. Wszystko po to, aby Hanna Gronkiewicz Waltz prezentowała się lepiej niż jest w rzeczywistości.

Z wywiadu Leszka Ruty (dyrektor ZTM) w gazecie Echo Miasta:
Stefan Wroński: Jeździ Pan czasem komunikacją miejską?

Leszek Ruta: - Oczywiście, bo to najszybszy i najtańszy sposób poruszania się po mieście.

Nietypowy urzędnik z pana...

- Nie sądzę. Komunikacją jeździ nawet Hanna Gronkiewicz-Waltz. Ostatnio namawiałem ją nawet żeby robiła to jak najczęściej. Nawet codziennie.

Zgodziła się?

- Pani prezydent dobrze zna zalety komunikacji miejskiej...
Źródło: Link do strony.

To "Komunikacją jeździ nawet Hanna Gronkiewicz-Waltz." w rzeczywistości oznacza, że Pani Prezydent kilka razy w roku podjedzie metrem na jedną ze stacji, jeżeli ma potrzebę zaprezentowania jakieś decyzji z nim związanej. Ale brzmi tak, jakby jeździła komunikacją miejską regularnie.

A jak wygląda sprawa z autobusami i tramwajami?

Super Express:
Choć już rok rządzi w Ratuszu, Hanna Gronkiewicz-Waltz (55 l.) wciąż nie wie, jak naprawdę żyje się w stolicy.

- To bilety można kupić u motorniczego? - pytała wczoraj zdziwiona pani prezydent, wsiadając do tramwaju. Tak, tak - tramwaju. Zaprosiliśmy bowiem szefową Warszawy na przejażdżkę po mieście. Chcieliśmy pokazać stolicę, jakiej nie widać z okna Ratusza czy z tylnego siedzenia służbowej limuzyny. I okazało się, że wiele rzeczy umyka pani prezydent. Dlatego w "13" jadącej z Pragi na Wolę pokazaliśmy prawdziwe problemy warszawiaków.
Źródło: Link do strony.

Echo Miasta, wywiad z Panią Prezydent:
Może powinna im (pretm - urzędnikom) Pani dać dobry przykład i sama przesiąść się do autobusu?

- Przyznam się bez bicia - odkąd zostałam prezydentem, autobusem jechałam tylko raz. Ale czasem jeżdżę metrem. Na spotkania, konferencje, czy kiedy mam do załatwienia sprawę w urzędzie dzielnicowym na Mokotowie, Ursynowie, czy na Żoliborzu.
Źródło: Link do strony.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

szkoda, ja jezdze busami i autem. wlasciwie to dlaczego wciaz zamknieta jest pulawska? przeciez asfalt jest polozony, robotnikow nie ma... (podobnie jak starej petli tramwajowej, to juz zupelna porazka)

pretm pisze...

Rzeczpospolita:

Puławska: gotowa i niedostępna

Anonimowy pisze...

witam, fantastyczny profesjonalny blog, ale nie mogę się skontaktowac z Panem przez maila. Mam propozycję proszę się przyjrzeć informacji o terminie oddania do użytku systemu informowania o godzienie odjazdu tramwajów w al Jerozolimskich. Trzeci termin minął miesiąć temu a tu dalej cisza. Może dało by się wycisnąć z ratusza jakieś informacje?

Anonimowy pisze...

no nie slyszales ? system dziala tylko nie jest uruchomiony hihihii... takie bylo tlumaczenie w zeszlym tygodniu. tramwaje warszawskie sie skarza, a wykonawca mowi, ze wszystko jest w najlepszym porzadku.

Anonimowy pisze...

jak się nie macie do czego przyczepić, to się przyczepcie do własnej d...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.