29 lis 2007

Wodolot to był tylko taki żart!

Pani Prezydent tyle obiecała w kampanii wyborczej, że sama już nie wie, co obiecała.

Zapytana w programie Kontrowersje o wodolot (w programie wyborczym dla Śródmieścia jest napisane: "Wodolot kursujący po Wiśle. Tego typu statek wodny, m.in. ze względu na małe zanurzenie, mogłyby kursować po Wiśle, stanowiąc dużą atrakcję turystyczną.") roześmiała się i powiedziała, że to musiał być jakiś żart.

Wodolotu nie będzie. Jest za to lekcja dla obywateli, którzy wierzą w programy wyborcze.

Pełny zapis wywiadu z Panią Prezydent w programie Kontrowersje pojawi się później.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

zatem w prrrrrogramie dla srrodmiescia wykrrrresl ten punkt albo zaznacz, ze to taki grrrruby zarrrrcik :)
ciekawe czego jeszcze przez najblizsze lata sie dowiemy, ze bylo zartem... moze most polnocny?

Anonimowy pisze...

sorki..., ale pękam ze śmiechu....

jak można byc tak naiwnym, aby dac się w ten sposób wkręcic???? ..wodolot!!!, przecież ta obietnica była wypowiedziana na potrzeby potencjalnych wyborców Marcinkiewicza, którzy sa gotowi głosowac na tego typu kosmiczne objetnice (3 miliony mieszkań :)

To naprawdę jest juz dla mnie koronnym dowodem, że ta strona jest prowadzona przez PiS-owców.

pretm pisze...

Jak widzę masz to przekonanie charakterystyczne dla wielu wyborców PO, że jest mądrzejszy od wszystkich dookoła i zapewne od razu wiedziałeś, że tego typu obietnice (w oficjalnym programie wyborczym) to żart.

Gratuluję dobrego samopoczucia.

Dla mnie nie jest to żart, ale klasyczne kłamstwo wyborcze polegające na napompowaniu programu obietnicami, których nikt nie ma zamiaru realizować.

fumfel pisze...

Turabat po 1. nie czekaj na mieszkania tylko zarób na nie! po 2. chyba nie wiesz do konca oco chodziło z tymi mieszkaniami?? klapki z oczu zdejm!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.