24 lis 2007

"Warszawa ze Stadionem Narodowym" powiedział DT.

Po godzinie i 15 minutach Premier Tusk odniósł się do pytań o Stadion Narodowy. Stadion ma być.

Wyśmiał też nowych specjalistów od budowania stadionów, którzy się ujawnili po ostatnich wyborach, również z własnej partii.

To było o Pani Prezydent.

16 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Oh, kęsim, kęsim, czyżby i Donald wstąpił do PiSu i prześladuje naszą wspaniałą Panią Prezydent? Mam nadzieję, że urzędnicy magistraccy za moje pieniądze sprawdzą, czy nie zrobił tego w godzinach pracy.

pretm pisze...

:)

W końcu tymi słowami Donald "zwalcza demokratycznie wybrane władze".

Anonimowy pisze...

Pomyslcie jaki by to był swietny interes,gdyby HGW przehandlowała tereny po stadionie!Może nie powstałby stadion narodowy,ale ile zarobiłyby różne firmy prawne, urzednicy i sama bufetowa!Ile wybudowano by nowych pól golfowych,pięknych domów z basenami!Po prostu cud miód!!!

Anonimowy pisze...

A ja stawiam się na pozycji urzędnika w bufetlandzie,i wiecie co? Nie ryzykowałbym idąc jak w dym za Hajką! Donaldu postawił na nią już kreskę i odejdzie w cień A ci co teraz opowiedzą się za nią....he he he jednak nie chciał być na ich miejscu! Lepiej już teraz jakoś się zabezpieczać, he he he!!!

pretm pisze...

@anonimowy

"Donaldu postawił na nią już kreskę i odejdzie w cień"

Kłótnie w ramach warszawskiej PO i pozycji HGW ucichły na czas kampanii.

Ale gra idzie o prezydenturę kraju. Przy aktualnej popularności HGW (remisowała z Tuskiem w okolicach września) i naturalnym zużywaniu się premiera to właśnie Pani Prezydent jest największym konkurentem DT w dłuższej perspektywie.

Anonimowy pisze...

Niech Hajka będzie tym prezydentem wtedy gazety na Jamajce typu Party i Chwila dla Ciebie będą miały o czym pisać.

Anonimowy pisze...

Żenująco nieobiektywno-polityczne teksty, mało co widać merytoryczne wypowiedzi (ze świecą ich szukać), przeważa politykierstwo

Anonimowy pisze...

Hanka nie ma najmniejszych szans na prezydenturę. To, co przeszło w Warszawie nie przejdzie w skali kraju. Choćby nie wiem jak się media napinały, nie da rady. "Prosty lud" nie kupi Hanki choćby z powodu jej wyniosłego i nadętego stylu bycia.

Akcję Donaldu ze stadionem można chyba interpretować maksymalnie prozaicznie. On po prostu lubi piłkę. I myślę, że w tej jednej dziedzinie można w miarę ufać w szczerość jego deklaracji.

Na marginesie :
Szanowny Autorze.
Widzę na Onecie link do artykułu nt. politycznych bloggerów. Pański też znajduje się wśród wymienionych. Chciałem z wyprzedzeniem złożyć wyrazy współczucia z okazji bardzo prawdopodobnego najazdu internetowych troli.

pozdrawiam

Shibner

pretm pisze...

@Shibner

Tak widzę ten tekst na onecie. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle.

Jeżeli chodzi o szansę Pani Prezydent na prezydenturę kraju.

Uważanie przyglądam się sondażom w których wymieniana jest HGW. Praca wykonana w kampanii 2006 procentuje. W ostatnich miesiącach jeżeli chodzi o zaufanie było w okolicach remisu z DT a w sondażu "jaki jest największy atut PO w kampanii" była na drugim miejscu za Bartoszewskim. To dobry wynik.

Jeżeli DT nie zostanie prezydentem w 2010 a HGW wygra drugą kadencję w Warszawie to przy sukcesie Euro w Warszawie będzie miała dobrą pozycję startową. 2 ostatnie lata rządów w Warszawie w glorii chwały i jeszcze rok na kampanię wyborczą.

Poczekamy czy faktycznie PO przeprowadzi prawybory i wtedy policzone zostanie poparcie dla HGW w partii.

pretm pisze...

"Żenująco nieobiektywno-polityczne teksty, mało co widać merytoryczne wypowiedzi (ze świecą ich szukać), przeważa politykierstwo"

Jakiś konkretny przykład?

Anonimowy pisze...

> "Prosty lud" nie kupi Hanki choćby z powodu jej wyniosłego i nadętego stylu bycia.

Plus niekrytego katolicyzmu (do niedawna przynajmniej, ale to się chyba na trwałe do niej przykleiło) w najgorszym wydaniu - czyli ani nie z Torunia ani z Łagiewnik, lecz z jakiejś niszowej Odnowy w Duchu Świętym. A fe! ;)

pretm pisze...

@Przemek

Dzisiaj robię za adwokata diabła (może dlatego, że w tle Joe Black na TVN7) :)

Zauważ, że dzisiaj już nie ma mowy o takich publicznych numerach jakie kiedyś opisywał Ryszard Czarnecki (opowiadanie o kontaktach z Duchem Świętym). Ja odnotowałem tylko jeden moment (awantura o preambułę), kiedy HGW odwołuje się do swojej wiary.

Pani Prezydent naprawdę przeszła długą drogę od tamtych czasów.

Anonimowy pisze...

wiem, że temat o śledzctwie w w sprawie szanownego autora już był, ale to obiektywizmu onetu warto sie odnieść

Oto artykuł dostępny dziś na Onecie:


"Tusk–Watch" - blogerzy kontrolują polityków
Niektórzy blogerzy uważnie patrzą politykom na ręce. Najpopularniejszy blog o tej tematyce założył internauta ukrywający się pod pseudonimem "Pretm". Od 2006 roku ocenia w nim działania Hanny Gronkiewcz–Waltz, pełniącej funkcję prezydenta Warszawy.
"Pretm" nazwał swojego bloga "HGW – Watch" (wcześniej był on znany w sieci pod inną nazwą - "Bufetowa Watch"). Jego działalność rozpoczęła się po przegranej Kazimierza Marcinkiewicza w wyborach na prezydenta Warszawy. Internauta nie ukrywa swojego krytycznego stosunku to obecnych władz stolicy wywodzących się ze struktur PO.

Niedawno w sieci zadebiutował blog pod nazwą "Tusk Watch", którego autor planuje monitorowanie działań ekipy rządowej.

Inicjatywa podjęta przez internautów, nawet jeśli jest inspirowana przez konkurencyjną partię, może stanowić dla PO cenny zbiór wskazówek."

ach ta dobra PO i zły pretm.

Anonimowy pisze...

Tusk Watch? Ojej, co to będzie? ;-)))

pretm pisze...

@lavinka

Podaję link do tej strony, warto zajrzeć: Tusk Watch

pretm pisze...

"ach ta dobra PO i zły pretm."

Przyzwyczaiłem się :) W Ratuszu pracują na moją złą opinię.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.