27 lis 2007

Rok.

760 notek. Ponad 4000 komentarzy (dzięki). Dwóch niezadowolonych współpracowników Pani Prezydent (oficjalnie) i jedno oskarżenie o "zwalczanie demokratycznie wybranych władz".

:)

12 komentarzy:

Jaform pisze...

no w rok 760 notek, a HGW jednej karteczki wypełnić w jeden dzień nie mogła...

Anonimowy pisze...

Dzięki za 760 notek :) I powodzenia w dalszym blogowaniu. Do końca kadencji Pani Prezydent pozostało jeszcze...

Anonimowy pisze...

Gratulacje! I wielkie dzieki. Życzyłabym formacji której kibicuje (kaczorom:)) zeby mieli kiedyś opozycję która potrafi prowadzić taki blog!

pretm pisze...

Dzięki staram się jak mogę :)

mikon pisze...

pretm podniósł rękę na demokratyczną władze i dlatego ta ręka musi mu zostać obcięta. To dopiero pierwszy rok działalności bloga, aż boje się myśleć co przyniosą następne lata ;D

Anonimowy pisze...

mikon pisze...
.... To dopiero pierwszy rok działalności bloga, aż boje się myśleć co przyniosą następne lata ;D

A ja wiem co będzie:)))) Pretm awansuje i w rankingu wrogów Tuskolandu uplasuje się na czołowej pozycji(zaraz po o.Rydzyku ale przed J,Kaczyńskim). Ten od prasy jamajskiej lub jakiś inny Niesiołowski zaproponują Sejmową Komisję Sledczą pod nazwą: Sejmowa Komisja Śledcza d/s
Niesłusznego Szkalowania Naszej Kochanej Hani. Komisja będzie się składać wyłącznie z członków PO. Pretm zostanie przesłuchany, blog zamknięty a TVN i Gaz.Wybiórcza po społu z AŁTORYTETAMI OD WSZYSTKIEGO ogłoszą społeczny ostracyzm inaczej sąd skorupkowy(star. Grecja)a co za tym idzie w konsekwencji wygnanie na co najmniej 10 lat do Irlandii.
Eh,Pretm za uczciwie piszesz tego bloga.Oni nie lubią prawdy.

Anonimowy pisze...

Świetny blog!
Gratulacje!

Anonimowy pisze...

Gratulacje!!!!
tak trzymaj! Pomyślnosci.

Pozdrawiam,

fumfel pisze...

gratulacje :)

Anonimowy pisze...

Spóźnione, ale serdeczne gratulacje - oby tak dalej :)

Anonimowy pisze...

Gratulacje oby tak dalej:)chyba moge to powiedzec w imieniu wszystkich czytelnikow Twojego blog: MASZ NASZE WSPARCIE!!!:)

pretm pisze...

Dziękuję, dziękuję.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.