23 lis 2007

Problemy z usterkami na torowisku w Alejach Jerozolimskich.

Zakończenie remontu torowiska tramwajowego w Alejach Jerozolimskich miesiąc przed terminem było jednym z sukcesów nowej ekipy a Pani Prezydent na partyjnych imprezach w czasie kampanii wyborczej chwaliła się szybko zakończoną inwestycją.

W materiale Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego pada pytanie: Czy inwestycję oddano tak szybko, że zabrakło czasu na dopracowanie szczegółów?


Więcej w temacie:

Rzeczpospolita: Tramwaje hałasują po remoncie torów?

Rzeczpospolita: 220 mln zł wydane, a tramwaje dudnią.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

"Kampanijne" sukcesy, zawsze więcej kosztują ... sam widziałem, jak tuż przed otwarciem tramwaj techniczny jechał Jerozolimskimi sypiąc iskry (źle wymierzony rozstaw szyn, zabrudzenie elementami bitumicznymi?), za nim szła ekipa z ręcznym sprzętem szlifując gorsze fragmenty ... Nie wiem czy było to zgodne z zasadami inżynierii, ale jedno jest pewne w kilka dni później tramwaje już jeździły ...

Nic to w najgorszym wypadku, za kilka miesięcy będziemy wymieniali podwozia w nowych tramwajach ...

Trochę szkoda, osobiście zagłosowałbym na PO, gdybym wiedział, że oszczędzi nam to fuszerki ;)

Anonimowy pisze...

To że tramwaje jexdziły miesiąc wcześniej nie oznacza że remont się zakończył, na odcinku w okolicach Gocławka co chwilę "kończą" a to przejścia dla pieszych (w sumie przejście na bazie tłucznia, nawet w ślicznym kolorze do niczego sie nie nadaje), a to uszczelniają tory i takie tam...

No bo kto będzie sprawdzał te ostatnie przystanki...?

Anonimowy pisze...

Do tego nie dzialaja tablice informacyjne podajace czas najblizszego odjazdu - stan na wczoraj. Jesli dobrze pamietam obiecywano ich start tydzien lub dwa tygodnie temu.

Anonimowy pisze...

Pani PrezyDętka ma dziwny dar niedotrzymywania obietnic. Po Tusku?

Anonimowy pisze...

poproscie je żeby jeżdziły na paluszkach :)

Jak to w pewnym klasyku "jest zima, to musi być zimno".

mikon pisze...

Zrobi się jeszcze jeden remont jaki to problem? Pieniędzy po reformie finansów będzie aż nadto nawet po odjęciu obiecanych podwyżek.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.