30 lis 2007

Pierwsza decyzja wojewody mazowieckiego.

Nowy wojewoda Jacek Kozłowski (szef kampanii wyborczej HGW z wyborów 2006), Hanna Gronkiewicz Waltz i Adam Struzik. Zdjęcie ze strony miasta:Jaką pierwszą decyzję podjął Wojewoda?
Wojewoda mazowiecki zakończy sprawę wygaszenia mandatu prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Taką deklarację złożył nowy wojewoda, Jacek Kozłowski z Platformy Obywatelskiej.
Źródło: Link do strony.

PS Poprzednia notka w tej sprawie w tytule miała o jednej partii rządzącej w Warszawie, ale z rozpędu zapominałem, że przecież mamy jeszcze koalicję z LiDem :)

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

strasznie wyglądają na tym zdjęciu :)

Anonimowy pisze...

Ach ta filozofia Kalego...

Anonimowy pisze...

"Jaką pierwszą decyzję podjął Wojewoda?

Wojewoda mazowiecki zakończy sprawę wygaszenia mandatu prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Taką deklarację złożył nowy wojewoda, Jacek Kozłowski z Platformy Obywatelskiej."

Jeśli z tego że złożył taką deklarację , wnioskować należy że jest to jego pierwsza decyzja, to gratuluje logiki.
A jest to o tyle istotne, że tak postawiona teza, ma sugerowac, że o niczym innym nie mysli tylko o tym jak najszybciej zrobić "dobrze" Pani Prezydent i zakończyć problematyczną dla niej sprawę.

A tak szczerze Panie Pretm, to czy rzeczywiście chciałby pan płacić za wygaszenie mandatu dla Pani Prezydent? Zdaje pan sobie sprawę co by to znaczyło w świetle prawa?


A przy okazji, to chyba dobrze że Prezydentem nie został Pan który "najlepiej sprawdzał się podczas balów".

pretm pisze...

Informacja brzmi:

"Dziś w pierwszym dniu urzędowania, Jacek Kozłowski zapowiedział, że jedną z pierwszych jego decyzji będzie wycofanie się z tej sprawy."

Wystarczyło kliknąć na link.

Teraz po wyroku Trybunał Konstytucyjnego można sobie gdybać, co by było gdyby. Nowe wybory to już nie jest święto demokracji?

Anonimowy pisze...

Na zdjeciu Struzik jest podobny do pani H jak brat rodzony , zdjecie jest mocne

Anonimowy pisze...

Ale dobrana trójca,szkoda tylko że nie Swięta.
W Polsce jest wiele takich "zespołów",szkoda tylko.że tym ludziom ktoś wyprał sumienia!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.