22 paź 2007

Zulu Gula w Sejmie, czyli koszmar nie chce się skończyć.

Telewizyjny Kurier Warszawski poinformował, że najprawdopodobniej dwóch radnych PO przeprowadzi się z Rady Warszawy do Sejmu.

Z kilku radnych startujących z listy PO światły warszawski elektorat wybrał Lecha Jaworskiego (co za ulga, że już opuszcza warszawski samorząd) i uwaga: satyryka Tadeusza Rossa. Który debiutował w samorządzie w tym roku i trudno przypomnieć sobie, aby czymś się wyróżnił poza przewodniczeniem podkomisji ds. nazewnictwa ulic.

Ma zamiar wprowadzić do Sejmu "więcej luzu".

Ja rozumiem, że można mieć poczucie humoru, ale to jest jakiś koszmar.


32 komentarze:

Anonimowy pisze...

Sami profesjonaliści z PO :))
Szkoda tylko, że areny występów im się mylą. Skoro zawodowy satyryk jest satyrykiem słabym to ciekawe jakim będzie posłem? Lepiej nie myśleć :)
Niestety w naszym Mieście 3/4 warszawiaków nie płaci tu podatków, jeździ na święta do domów i głosuje na śmiesznych gości z PO :)

Sławek pisze...

W końcu jakiś zawodowiec, zastąpi tych komediantów z pis-u.

Anonimowy pisze...

no to dobrze , dolaczy do innych pajacy, moze bedzie konkurencja dla Niesiolowskiego...

Jaform pisze...

Podzielę się internetową twórczością jakiegoś PiSowca:

C -ciemnogród
U -uwierzył
D -Donaldowi


Myślę że ładnie ten skrót ujmuje teraźniejszą sytuacje polityczną...

Anonimowy pisze...

Jaform najgorsze jest to ze to prawdziwe. W wawie praktycznie nic HGW nie zrobila i to czeka teraz polske...

Anonimowy pisze...

Przebojem zimy stanie się utwór Papa Dance pod tytułem "Nasz Disneyland", w wersji polskiej a dla Donalda także niemieckiej.

(2005)
Niewolną Polskę chciał Donald mieć
szybko oświadczył się ona rzekła: Nie!
Łzy wylewał i włosy rwał, przestał całkiem jeść
cały dwór rozpaczał wraz z nim

(2007)
On prezenty jej słał aż się premierem stał
choć to bajka uwierzcie że
wcale dobrze to nie skończyło się

ref:
Afrodyzjakiem byłaś mi,
Polsko, marzyłem tylko o tobie,
rysowałem krzyż Werhmahtu,
pytałaś po co to robię
ooooooo chciałaś masz Tuska, tylko co?
ooo pora juz skończyć to

Anonimowy pisze...

Oooo ooo ooo
chciałaś masz (Polsko)
tylko co?

Oooo ooo ooo
chciałaś masz (Polsko)
pora już skończyć to...

(2011)
Niewola Polski trwa 4 lata,
Donald wicepremierem III świata,
Gazeta Wybiórcza rozkwit przeżywa,
Polaków już nie ma, Ojczyzna zabita,


Oooo ooo ooo
chciałaś masz (Polsko)
tylko co?

Oooo ooo ooo
chciałaś masz (Polsko)
pora już skończyć to...

Anonimowy pisze...

PiS w odpowiedzi wypuścił dancową wersję hitu "Szalona". Gazeta Wybiórcza nazwała to nieodpowiedzialną kampanią nienawiści przeciw spokojnym rządom PO:


"Poparcie odchodzi" - słyszę znów z Twoich ust.
Zawsze prawda miała jakiś sens.
Te dni mineły jak bajka, piękne jak tysiąc róż.
Pokazał prawdziwą swą twarz, ten Donald Tusk.

Jesteś szalona, mówię Ci Polsko.
Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić.
Nie będziesz Irlandią, mówią Ci.
Jesteś szalona.

Na pożegnanie dajesz mi uśmiech swój.
Ty znikasz, wszystko kończy się.
Kochałem Cię i Twe szaleństwa mocno tak.
Lecz zabrano twą niepodległość, no i cześc.


Piosenka została zakazana uchwałą Wspólnoty Europejskich Socjalistów. Młodzież patriotyczna (zwana nacjonalistami przez media reżymowe), chodziła na tajne dyskoteki. W tym czasie młodzież wykształciuchowa tropiła te nielegalne potańcówki i urzadzała prawdziwe pogromy, w imie tolerancji oraz miłości....

Donald Tusk w 2011 roku zlikwidował granicę a język polski stał się zaledwie urzędowym. Pamięć o dawnych czasach przetrwała tylko u nielicznych.

Anonimowy pisze...

Warto obejrzeć http://pl.youtube.com/watch?v=IuFPd7ANGpw

Unknown pisze...

Dostałem dzisiaj bardzo ładny list od kolegi z Londynu. Od warszawiaka wykształconego i znakomicie radzącego sobie w życiu. Aktualnie zarabia krocie na emigracji. Poniżej cytuję co napisał. A jest to cała prawda tym jak myślą ludzie wykształceni a nie wykształciuchy :)

"No i stalo sie.Trzeba przyznac, ze naiwnosc Polakow jest nie mniejsza niz za wyborow prezydenckich Tyminski - Walesa.
£ykaja ladna gadke bez mydla :-))). Nie wszyscy pamietaja rzady
mazowieckiego,suchockiej + wladzy UW w warszawie.
No i co dalej Kolego???. Chyba czas wracac do polski bo to teraz bedzie druga irlandia lub hiszpania.Znaczy guiness+ corrida :-)

Regards,

Piotr"

Anonimowy pisze...

Robert zapomniał kolega dodac jak ładnie usunieto olszweskiego od włądzy..... Nocna zmiana..... Pozdrów kolege i powiedz ze tunel wzdłuż wisły trzyma sie dobrze i obiecane mosty przez HGW sie budują ;) LOL!!!!

shibner pisze...

Drogi Autorze.

Pozwolę sobie przytoczyć nie mniej ciekawe "zjawiska" w skali kraju : Janusz "Bigbrader" Dzięcioł, Agnieszka Rylik, Antoni "dorzuć do kominka" Piechniczek. ciekawe, czy posłanką została Izabela Małysz.

Zebrała się solidna grupa politycznych miernot, która będzie statystować przy głosowaniach, nie wnosząc samemu absolutnie nic w prace Sejmu.

Aksta pisze...

Pretmie może warto założyć podstronę z poezją. Dużo ciekawej twórczości jest tu ostatnio. Miło się czyta.

Sławek pisze...

stachurska1 pisze...

Pretmie może warto założyć podstronę z poezją. Dużo ciekawej twórczości jest tu ostatnio. Miło się czyta.

I kącik political - fiction dla ... kolejny anonimowy, ludzie nie mają się odwagi podpisać. Rząd Olszewskiego położył Macierewicz, przy cichym poparciu Jarosława K.

fumfel pisze...

Chyba nie ogladałeś Słąwek filmu nocna zmiana...

Unknown pisze...

A słyszeliście, że już podobno koperty zniknęły ze sklepów papierniczych? Ciekawe czemu i czy nie jest to pierwsze następstwo ostatnich wyborów? :))

Anonimowy pisze...

I jeszcze się okazuje że będzie robił za marszałka-seniora i otwierał pierwsze posiedzenie sejmu...

Anonimowy pisze...

Jak bedzie zobaczymy. Na rzazie jest śmieszniej.
Tusk wywali amerykanom prawdę, pewnie po nią najpierw pojedzie do Moskwy

Sławek pisze...

fumfel pisze...

Chyba nie ogladałeś Słąwek filmu nocna zmiana...


Chyba nie znasz autora, jest nim Prawdomówny Jacuś (Nie Jezdem Żydem) Kurski. Kurski miał wtedy jeszcze mleko pod nosem, a wiedzę o tm zdarzeniu uzyskał od takich asów intelektu jak: Macierewicz, Glapiński, Parys i oczywiście od twórcy teorii spisku J. Kaczyński.

fumfel pisze...

Twierdzisz ze to co tam mowią jest fotomontarzem? akurat mało mnie interesuje kto to nagrywał tylko kwestie wypowiadane...

Anonimowy pisze...

znalezione w internecie:

Oto jesteśmy w kraju, w którym wczoraj odbyły się wybory. Wysoka frekwencja, radość wygranych, łzy przegranych. Ale co tak naprawdę powinno interesować nas, kierowców, podatników? Czy wiodące w sondażach partie nie mają żadnej ciekawej propozycji? Czy dalej będziemy płacić horrendalnie wysoką akcyzę w paliwie, dalej więcej niż połowa naszego wynagrodzenia, trafi do pazernego fiskusa, dalej samochody będą objęte wysokim podatkiem. Niestety nic nie zapowiada, by przez najbliższe cztery lata miało się to zmienić, bo w kampanii wyborczej więcej było krzyków i komedii, niż jakiejkolwiek merytoryki.
W atmosferze powszechnego powyborczego szału, łatwo zapomina się jakoś o sprawach podstawowych. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek nasze państwo spełniało rolę służebną wobec obywateli. Nadal mamy spektakl pod tytułem „urzędnik wie lepiej”, nadal odbiera się nam, obywatelom, ogromne pieniądze, które później są dystrybuowane do największych krzykaczy lub po prostu marnotrawione na chybione przedsięwzięcia. Setki funduszy, agencje państwowe, dziesiątki zbędnych instytutów naukowych, produkujących tony śmieci, tzw. darmowa służba zdrowia, spółki skarbu państwa, jest wiele miejsc gdzie upchać te pieniądze. Tylko nam od tego lepiej się nie dzieje. Po cichu też podatki się zwiększa, a to zwiększając akcyzę, a to parę groszy dokładając do jakichś wydumanych opłat. Akcyza na paliwo też ma niebawem już wzrosnąć.

Ten pesymistyczny głos nie bez podstaw publikujemy tuż po wyborach. Obiecano nam krainę wiecznej szczęśliwości, mlekiem i miodem płynącą. Zmobilizowano ogromne społeczne poparcie i zaangażowanie. Ma być lepiej. Jednak po wielu latach życia w tym kraju wiele osób ma dziwne wrażenie, że będzie jak zwykle. Ci wszyscy politycy u władzy już byli, coś znaczyli. Dzięki części z nich mamy dzisiaj wysoki VAT (chociaż wcale tak wysokiego mieć nie musimy). Dzięki części z nich mamy dzisiaj tę horrendalną akcyzę na paliwo, alkohol, gaz, prąd. Wbrew hasłom z kampanii, nam nie trzeba cudu gospodarczego. Nam trzeba redukcji wydatków państwa, likwidacji części tych wszystkich jawnych i poukrywanych podatków, dania ludziom możliwości spokojnej i przewidywalnej pracy. Sejm naprodukował już tyle głupstw, że dziś warto by to wszystko chyba skasować, a przynajmniej uprościć do granic możliwości.

Żyjemy we Wspólnocie Europejskiej, która oprócz pewnych korzyści stawia nam również wymagania. Musimy mieć akcyzę na paliwo i musimy produkować ogórki odpowiedniej długości. Jest to pewna rzeczywistość, politycy się do niej dostosowują. Mam tylko jedno życzenie w tym względzie – jeśli coś trzeba robić, to nie róbmy więcej niż musimy. Akcyza na paliwo mogłaby być znacznie niższa. VAT również. Wiele innych opłat również. Wiele nie jest wymaganych. Wspólnota Europejska to dopuszcza. Nie róbcie nam, panie i panowie politycy, gorzej niż mieć możemy. Niech już popłynie ten miód i mleko. Czego i wam i sobie życzymy.

Marcin Gałązka pisze...

podobno pan Ross jest najstarszym z nowowybranych posłów, więc jako 'marszałek senior' otworzy obrady sejmu nowej kadencji.

Anonimowy pisze...

Poniedzialek
Donald Tusk wyczarterowal 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.

Wtorek
Zarzadzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Sroda
Donald Tusk obnizyl podatki - od srody PIT, CIT i VAT w Polsce wynosza 1%,
jednoczesnie Donald Tusk zwiekszyl wynagrodzenia - pielegniarka zarabia srednio
5890 zl netto, a lekarz 25630 zl netto. Nauczyciele zarabiaja od srody 8300 zl
netto, a urzednicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczaja tysiace lekarzy z
Niemiec, Francji i Irlandii by podjac prace w polskich szpitalach.

Czwartek
W czwartek Donald Tusk gwaltownie podniósl prestiz Polski na swiecie - UE
oglosila wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednoczesnie, Niemcy zrezygnowaly z
Gazociagu Pólnocnego, a baltycka rura bedzie transportowane mieso z Polski do
Rosji.

Piatek
W piatek Donald Tusk wybudowal 2500 kilometrów autostrad 840 plywalni i 320
stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz - nowa minister infrastruktury - przeciela
6000 wsteg w ciagu 18 godzin.

Sobota
Donald Tusk rozdal akcje, srednio 70 tysiecy na glowe. Ponadto wprowadzil
poszóstne becikowe i ulge na dziecko - bez kozery - piecset tysiecy.

Niedziela
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczal.

PS Wieczorem w niedziele od niechcenia Donald Tusk zniósl przymrozki, by jablka
juz nigdy nie drozaly.

Anonimowy pisze...

Ross? I dobrze, nareszcie jakiś zawodowiec zastąpi samozwańczego i cieniutkiego jak barszczyk "satyryka" Cymańskiego :D

Sławek pisze...

fumfel pisze...

Twierdzisz ze to co tam mowią jest fotomontarzem? akurat mało mnie interesuje kto to nagrywał tylko kwestie wypowiadane...

Gdzie napisałem, że to fotomontaż, nie podejrzewam Kurskiego o takie talenty. Natomiast twierdzę, że Macierewicz, Glapiński, Parys i obaj Kaczyńscy to mitomani.

Anonimowy pisze...

Maciarewicz jest przedstawiany jako mitoman przez media. A prawda jest taka, że to człowiek, który ma swoje dość zasadnicze poglądy i poczucie misji, które daleko wykracza ponad to, co są w stanie strawić dziennikarze. Eytkietkę przyklejono mu za sprawą działania rosyjskich służb. Można o tym znaleźć informacje, wystarczy nieco pogrzebać w dawniejszych informacjach i źródłach.

Anonimowy pisze...

W Warszawie na T. Rossa głosowało jakieś... 2000 osób. Dostał się tylko przez dobry wynik Donaldziny.

Sławek pisze...

Janusz pisze...

>Maciarewicz jest przedstawiany >jako mitoman przez media. A prawda >jest taka, że to człowiek, który >ma swoje dość zasadnicze poglądy i >poczucie misji, które daleko >ponad to, co są w stanie strawić >dziennikarze. Eytkietkę >przyklejono mu za sprawą działania >rosyjskich służb. Można o tym >znaleźć informacje, wystarczy >nieco pogrzebać w dawniejszych >informacjach i źródłach.

Najgorsze co może być, to mitoman mający misje do spełnienia. A Macierewicz najczęściej mówi bez zastanowienia, nie przyjmując do wiadomości faktów świadczących, że jest inaczej.

Anonimowy pisze...

Niech zyje zulu gula w zulugulandzie tuskańskim!
Nie nam zyje rezimowa tvn o poziomie intelektualnym pijanej pocwarki.
Ta teleizja fanzoli, az mnie pierwszaka główka boli.

TYLKO ŚMIECH MOŻE NAS URATOWAĆ

Sławek pisze...

fumfel pisze...

Chyba nie ogladałeś Słąwek filmu nocna zmiana...

A oglądałeś Dramat w trzech aktach, czy przedstawiona w nim historia jest prawdziwa?

Anonimowy pisze...

@ Sławek:

A pamietasz jakimi wyrokami skonczyly sie sprawy wytoczone po emisji "Dramatu w trzech aktach"? Wszystkie wygrali Kaczynscy (przypomne, ze byla to epoka TVP Kwiatkowskiego, ktoremu do Braci jest bardzo daleko). To na tyle jezeli chodzi o autentycznosc stawianych w tym filmie zarzutow. Nie przypominam sobie, by ktos sie procesowal po "nocnej zmianie". A przeciez caly film jest oparty na relacjach prasowych z sejmu oraz na nagraniach z kancelarii prezydenta.

Sławek pisze...

Anonimowy pisze...
24 październik 2007 17:47:00 CEST

A pamiętasz jak sobie bracia K. zmienili przepisy rękoma (chyba) Glapińskiego, żeby wyjść na czysto ze wszystkich swoich machlojek?

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.