15 paź 2007

Tusk krytykuje Kwaśniewskiego za kolesiostwo.

Po tym co robi polidowa koalicja w Warszawie to Tusk popisał się wyjątkową hipokryzją, krytykując LiD za kolesiostwo.

A do tego jeszcze Spadochroniarz z Gdańska kłamał w sprawie tego, kto ułaskawił bohatera filmu "Dług".
Aleksander Kwaśniewski podpisał już ułaskawienie Sławomira Sikory - pierwowzoru bohatera filmu "Dług" - poinformował sekretarz stanu w kancelarii prezydenta Dariusz Szymczycha.
Źródło: Link do strony.

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Próbowałam oglądać debatę, ale pana przewodniczącego Tuska nie da się słuchać na słuchawkach. Nie rozumiem tego, że ludzie śmieją się ze wzrostu Kaczyńskich (z tym nie da się już nic zrobić) a przecież wadę wymowy daje się zlikwidować, a na to nikt uwagi nie zwraca.

pretm pisze...

Warto było obejrzeć.

Anonimowy pisze...

Obejrzałam całą, ale to taka dobra rada dla pana Tuska.

kataryna pisze...

Nie wiem co było lepsze, pytanie o irlandzkie konkrety, cytaty o prywatyzacji szpitali czy wpadka z Sikorą. Tusk polegał.

Anonimowy pisze...

Szczerze? Debata klaunów, każdy miał na siebie jakieś chaki i trafiał z nimi celnie.A Tusk klejny raz sie skompromitował i pokazał jakim jest kłamcą

Anonimowy pisze...

Dlaczego gadające głowy w TV Walter ogłosiły zwycięstwo Tuska?
Nie rozumiem.
Albo ja jestem głupi, albo oni mądrzy inaczej.
Jeżeli pan Przewodniczacy mija się z prawdą i nie zna programu wyborczego swojej partii, to ich zdaniem zwycięża!
PS
Cieszę się,że Dosia została odwołana z funkcji damy

pretm pisze...

"Dosia została odwołana z funkcji damy"

:) Mam nagrane, dogrywka HGW - Brudziński wieczorem.

Anonimowy pisze...

"Dlaczego gadające głowy w TV Walter ogłosiły zwycięstwo Tuska?"
Bardzo mnie zastanawia od jakichś 2 lat jakie są rzeczywiste skutki tej ich "propagandy sukcesu".
Czy taki np sondaż PO 46% PiS 32%:
-Mobilizuje elektorat PiS
-wyborcy PO stwierdzają że nie ma po co iść na wybory "bośmy wygrali"
Czy też prawie wszyscy, co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne, mają to wszystko w miejscu w którym plecy tracą swą szlachetną nazwę...

Anonimowy pisze...

Tomku, każda władza prowadzi taką propagandę. To słowo nie ma złego znaczenia, dopóki nie przekracza się pewnych granic propagandy (po cichu porównuje się Tuska do Goebelsa- nawet w Platformie!). Nachalne propaganda Platformy zawróciła w głowie wielu młodym ludziom. W warunkach, w jakich rządzi PiS, trzeba powiedziec, że radzili sobie bardzo dobrze. Prpaganda Tuska dotyczy sukcesu którego jeszcze nie osiagnął. Co zrobił dobrego Kongres Liberalny i Unia Wolnosci?

Anonimowy pisze...

Panie Jasiu. Mnie nie chodzi o samo mówienie że "my wam zrobimy dobrze", tylko o wciskanie ludziom ostentacyjnie kitu i o to jakie mogą być skutki. 2 lata temu robili to samo i jak się udało widzieliśmy na twarzach wodzostwa partii "libe'ałów". Zastanawiam się, trochę naukawo;), jak i w jakim stopniu to oddziałuje na społeczeństwo(ktoś to robi celowo i wydają na to POtwornie dużo pieniędzy więc jakiś sens w tym widzą).

Anonimowy pisze...

Wydaje mi się, że podświadomie ludzie personifikują partie i wynik wyborów jest zależny od tego z jakim typem człowieka kojarzy się partia..
Byłem swiadkiem ciekawej rozmowy, kiedy porównano LiD do nieznajomego, na temat którego niewiele mozna powiedzic, ale czuć nieprzyjemny zapach.
PiS to Taki człowiek, który bardzo sie stara, orłem nie jest, więc nie wszystko mu wychodzi. Charakter normalnego człowieka z zaletami i wadami (jak teściowa).
Platforma, pewnie miedzy innymi za sprawa Hani, kojarzy się z takim małym krętaczem i kłamczuszkiem, a przy tym bez poczucia humoru i mocno nawiedzonym z ADHD z którym lepiej nie zaczynać.
Jest to pewnie wypadkowa zachowań polityków.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.