12 paź 2007

Straż Miejska. Pierwsze półrocze 2007 a 2006.

Uzupełnienie do PiS zadaje dobre pytania o bezpieczeństwo mieszkańców.

Porównanie danych statystyczne z działalności Straży Miejskiej za pierwsze półrocze 2007 roku i pierwszego półrocza roku 2006. Slajdy zaprezentowane przez Prawo i Sprawiedliwość tydzień temu:


Minął już tydzień od konferencji PiSu. Od tego czasu nikt z Ratusza nie skomentował tych danych (Rzecznik HGW uciekał od odpowiedzi) a żaden dziennikarz o te sprawy nie pytał. Widocznie w Ratuszu uznano, że nie ma co bronić przegranej sprawy.

Jeżeli ludzie Platformy nie umieli się zająć Strażą Miejską to czy można im zaufać, że będą umieli się zająć całą Policją jak dojdą do władzy?

4 komentarze:

Aksta pisze...

Drodzy czytacze Bufetowa Watch
Po pierwsze podpisujcie się jakoś, nawet jeżeli zamieszczacie swój wpis jako "anonimowy" to dopiszcie na dole wpisu cokolwiek aby dyskusja była bardziej czytelna. W końcu z iloma "anonimowymi" można gadać.
Po drugie inwektywy i bezpłciową dyskusje w stylu "kto, kogo ma gdzie" proponuje przenieść na onet. Pretm ma swoje zdanie wyraża to w sposób kulturalny, nikogo nie obraża. Każdy może się z nim nie zgadzać. To osiągnięcie demokracji. Nie znacie faceta więc sie odwalcie, a jak ktoś ma pretensje to w zakładkach jest adres e-mail i tam można całą nienawiść i żale wylać.
Z blogerskim pozdrowieniem Aksta

Anonimowy pisze...

Popieram. Zamieszczane komentarze świadczą jedynie o ich autorze.

Anonimowy pisze...

Stachurska1 - jeśli uważasz, że Bufetowy Pretm nikogo nie obraża to znaczy, że nazwanie np. Ciebie i Twojej matki mianem "bufetowe" a Twojego ojca np. "cieciem" też nie powinno Was obrazić?
Zastanów się czy naprawdę autor i jego blog jest taki kulturalny jak Ci się wydaje.

Bo o jego obiektywizmie to nawet szkoda gadać...

Anonimowy pisze...

Jak widać po malutkiej prezentacji wyniki się poprawiają.Można się pokusić o stwierdzenie, iż poczucie bezpieczeństwa w narodzie rośnie a większa polityka restrykcyjna w 2006 teraz procentuje. Brawo SM Warszawa.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.