18 paź 2007

Ratusz w kampanii wyborczej gra na zlecenie Platformy. Na podstawie kwitów Samoobrony.

Jak przykryć sprawę Beaty Sawickiej i problemów Platformy Obywatelskiej?

Wykorzystać Ratusz, aby wyprodukował w ostatnich dniach kampanii wniosek do prokuratury. Tak, aby nie można było pozwać nikogo do sądu w trybie wyborczym, ale żeby informacja pojawiła się w przychylnych mediach.
Sprawa Fundacji Solidarności zostanie zbadana przez prokuraturę. Wniosek w tej sprawie ma złożyć jeszcze dziś prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO). - Jest podejrzenie wyprowadzenia majątku skarbu państwa - mówi w radiu TOK FM.

- Od czasu gdy Andrzej Lepper zaczął o tym mówić, analizujemy materiały dostępne w urzędzie miasta – wyjaśniła w radiu TOK FM prezydent stolicy. - Z dokumentów wynika, że szereg przepisów zostało przekroczonych. Jest podejrzenie wyprowadzenia majątku skarbu państwa. Ponieważ istnieje ryzyko przedawnienia, trzeba to jak najszybciej wysłać do prokuratury – dodaje.
Źródło: Link do strony.

Niech każdy urzędnik miejski, który na zlecenie polityczne bierze udział w kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej ma świadomość, że jak opadnie kurz wyborczy to jego nazwisko będzie opublikowane.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bufetowy Pretm - naświetl jeśli jesteś w stanie, jaki widzisz problem w badaniu podejrzanych spraw przez prokuraturę?

pretm pisze...

Akcja czysto pod kampanię wyborczą, aby przykryć korupcję w PO. Tu widzę problem.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.