19 paź 2007

Promocja "By żyło się lepiej" w wykonaniu burmistrza Bemowa.

W sobotę pisałem o całostronicowym ogłoszeniu w Życiu Warszawy, w którym burmistrz Bemowa Jarosław Dąbrowski (wiceprzewodniczący PO na Bemowie) chwali się swoimi osiągnięciami i promuje hasło "By żyło się lepiej". Pytałem również "kto za to ogłoszenie zapłacił?".

Przesłałem do Pana Burmistrza pytanie czy za ogłoszenie płacił on czy Urząd Dzielnicy. Brak odpowiedzi. Podobnie rzecznik prasowy.

Ale to nie jedyny przykład promowania Platformy Obywatelskiej przez burmistrza i podległe mu służby. Urząd Dzielnicy w 10 000 egzemplarzy wydał specjalny październikowy numer "Bemowo News". Na każdej stronie hasło "by na Bemowie żyło się lepiej". Znalazło się też miejsce na "Osobowość Bemowa", czyli Joannę Fabisiak ("A jak robili inni? Nie dawali swoim ludziom posad w spółkach?" - przewodnicząca PO na Bielanach).W numerze wrześniowym promuje się inny kandydat do Sejmu czyli przewodniczący koła PO Warszawa Bemowo Krzysztof Tyszkiewicz. Znany w Radzie Warszawy z propozycji, że nie należy budować Centrum Naukowego Kopernik a tylko sprzedać grunt deweloperom.

"By żyło się lepiej". Deweloperom.

Dziękuje za sygnał o "Bemowo News".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.