28 paź 2007

Posłanka z Płocka też chce mieszkań przy Zielenieckiej.

Liczba zwolenników sprzedania gruntów przy Stadionie X lecia rośnie. Dołączyła do nich Julia Pitera, która w rządzie popslów ma być odpowiedzialna za walkę z korupcją.

Fragment z TVN24:


Niestety zaczyna się robić ludziom wodę z mózgów, bo przecież po zamówieniu ekspertyz przez Ministerstwo Sportu wiadomo, że Stadion X lecia nie będzie wyburzony na potrzeby Euro 2012. W ramach stadionu miała powstać hala sportowa. Dla przypomnienia:


I jeżeli jednym z argumentów ma być ten o rozbiórce Stadionu to ciekawe, który deweloper będzie tak chętnie budował mieszkania z widokiem na Stadion X lecia i w sąsiedztwie kupców, bo może jacyś tam zostaną jak miasto/rząd nie znajdzie im innej lokalizacji.

Dlatego, żeby sprzedać grunt za 3 miliardy trzeba będzie problem Stadionu X lecia rozwiązać. Chyba, że są jeszcze jakieś inne scenariusze.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Krótki filmik obrazujący sukcesy: http://tiny.pl/13wv

mikon pisze...

Po co komu centrum po stronie Wisły stadionu? Tu jest fajnie też bez tych wszystkich biurowców, drapaczy chmur i korków. Zostawmy centrum tam gdzie jest!

Anonimowy pisze...

hania-nasza-kochana podala kolejna lokalizacje stadionu. chodzi tym razem o tor wyscigow konnych na sluzewcu. oj, bedzie przewal ze ho ho

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.