8 paź 2007

PO najbardziej ekologiczną partią w Polsce, czyli recykling pomysłów po raz kolejny.

Najpierw Platforma Obywatelska w osobie Bronisława Komorowskiego postanowiła powtórzyć hasło z warszawskiej kampanii do wyborów samorządowych. Pisałem o tym tutaj.

A teraz sięgnęli do kolejnego pomysłu z roku 2006 czyli do "mapek marzeń" Pani Prezydent.

W prezentacji "Narodowego Programu Wielkiej Budowy" na 25 slajdów ponad 2O to mapki Polski, na których zaznaczono planowane autostrady do 2020 (nikt nie zauważył, że kadencja kończy się w 2011?), modernizacje torowisk i planowane do wybudowania stadiony. Jeden slajd poświęcono na odpowiedź "Jak to zrobimy?" Odpowiedź brzmi: za pieniądze. Budżetowe, prywatne i unijne. Nagrody Nobla za to odkrycie raczej nie dostaną.

Mapka marzeń w skali całego kraju:I mapka, którą prezentowano w kampanii 2006:Żeby było ciekawiej to na mapce przedstawiającej planowane mosty na Wiśle dla Warszawy przewidziano dwa. A jeszcze rok temu Pani Prezydent obiecywała 4 mosty (Północny, Krasińskiego, Południowy, na Zaporze). Znana akcja "Cała wstecz".

Jeżeli ktoś chciałby rozliczać PO jeżeli wygrają wybory, to należy pobrać z ich strony NPWB i zachować. Inaczej mogą zrobić z NPWB to co z mapkami i obietnicami Pani Prezydent, czyli szybko usunąć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.