29 paź 2007

Nautilus nie wypłynął z portu.

Przed wyborami pisałem o Jacku Wojciechowiczu i Wojciechu Bartelskim, którzy uroczyście otworzyli 40 metrowy odcinek ulicy Orlej, który był już otwarty od dwóch tygodni.

Włodzimierz Paszyński (wiceprezydent od edukacji) przebił kolegów i uroczyście przed wyborami otworzył bibliotekę multimedialną, która pomimo otwarcia pozostała zamknięta. Do listopada.

Najpierw chwila dla Wydziału Prasowego i fotoreporterów:
Na warszawskiej Białołęce wiceprezydent stolicy Włodzimierz Paszyński dokonał uroczystego otwarcia Nautilusa - pierwszej biblioteki multimedialnej w tej dzielnicy. Placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt oraz wolny dostęp do internetu.

Czytelnicy będą mieli dostęp do ponad 1800 woluminów – beletrystyki, lektur szkolnych, literatury z różnych dziedzin wiedzy oraz do około 700 egzemplarzy zbiorów specjalnych - książek mówionych, filmów, płyt z muzyką, bajkami i słuchowiskami dla dzieci, audio kursów, programów multimedialnych.
Źródło: Link do strony.

A później rzeczywistość dla mieszkańców opisana na forum gazeta.pl:Fajnie jest w naszym bufetlandzie.

Dziękuję za podesłanie linku.

1 komentarz:

Aksta pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.