5 paź 2007

HGW w środku dnia na konferencji PO.

Jest godzina 11:25. Konferencja Platformy Obywatelskiej. A Hanna Gronkiewicz Waltz, której miasto z naszych pieniędzy płaci za zarządzanie Warszawą i która nie kandyduje w wyborach parlamentarnych przedstawia "Narodowy Program Wielkiej Budowy".

W tym czasie urzędnicy miasta pracują jak każdego innego dnia. Który z dziennikarzy zajmujący się Warszawą wreszcie zapyta Ratusz, na jakich zasadach Pani Prezydent bierze udział w kampanii wyborczej Platformy w czasie, kiedy powinna zajmować się sprawami miasta?

Pani Prezydent oprócz zaprezentowania kilku pobożnych życzeń (tzw. obietnice wyborcze) na mapkach Polski (o tym później) powiedziała również: Oni (rząd) nawet z kupcami nie dają sobie rady.

Ile można przypominać, że to Pani Prezydent obiecała zająć się sprawami kupców? Zapowiada się też, że HGW będzie blokować hale przy Radzymińskiej.

I kiedy Pani Prezydent mówi "cichutko chodzą już tramwaje" to powinna wiedzieć, że w Alejach bezszelestne tramwaje będą jeździć dopiero za dwa tygodnie. A jeżeli nie wie to powinna przeczytać Aleje: za wolno i za głośno z Rzeczpospolitej.

Zapis przemówienia :


A dowcipy Pani Prezydent takie jak zawsze.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wymsknęło się Dosi, że "tereny powinny być skomunizowane". Co w sercu, to na języku.

Anonimowy pisze...

Posłuchałem całości. Ciężki, agresywny bełkot, obiecanki te same co w kampanii wyborczej, tylko teraz już dla całej Polski, nie tylko dla "Wałszawy". Ciekawa rzecz, pani płezydent Wałszawy obiecuje nam jakie cuda zrobi w całej Polsce, zbuduje autostrady, koleje, itd.

No i okazało się, że Muzeum Powstania Warszawskiego to tak jakby inicjatywa Dosi. Gdyby nie ona, to już by się stało "masą upadłościową"..

Anonimowy pisze...

Pol - Polaczek to mnie rozwaliło

Anonimowy pisze...

Znowu te chwyty "Pol" a potem "Polaczek". Żenujący poziom, zero merytoryki i bełkocik. A szkoda, miało być tak pięknie. Przy takowych kadrach nie wróżę PO sukcesu i dziwie się, że to poszło na wizję. Przecież ona nawet nie potrafi prezentować.

Aksta pisze...

Pretmie zapowiada sie mała imprezka a naszym przedszkolu. Za panowania Dosi wybudowano plac zabaw i wyremontowano boisko szkolne. Tak po prawdzie jeszcze nie skończono ale jubelek będzie. Doniosę kiedy i będę robiła fotki. Każda inwestycja może być odpowiednio wykorzystana. szczególnie kiedy sie grunt usuwa spod pantofelków

Aksta pisze...

Ile mostów ( zwracam uwagę na liczbę mnogą) ma Warszawa po 1989 ile autostrad ma Warszawa, a ta "kupa forsy do wzięcia" to już zabrzmiało fatalnie. Nasa Hania po raz kolejny nie odrobiła pracy domowej, nie przygotowała się do wystąpienia. Ręce latają, oczy wędrują na Tuska a nie na kamerę. Może by tak Lepper kopsnął jej kogoś od wizerunku

Anonimowy pisze...

zamiast "kupa forsy do wzięcia" powinna powiedzieć "fura szmalu do wyhaczenia", albo "od pyty hajsu do wyczesania", byłoby bardziej klimatycznie i w standardach tego środowiska

Fura hajsu, by żyło się lepiej!

Anonimowy pisze...

Najlepsze są "gromkie brawa" na końcu przemówienia :D

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.