4 paź 2007

HGW: Premier jest "specyficzny", bo mu dokuczali w dzieciństwie.

To, że Tomasz Lis jest "medialnym chamidłem" (to za Ziemkiewiczem) można się było przekonać przy okazji jego słynnego "rżenia" w TOK FM.

Ale żeby Pani Prezydent w dyskusji o polityce schodziła na poziom tłumaczenia, że Premier jest "specyficzny", bo według jej koleżanki w dzieciństwie dokuczali mu koledzy za niski wzrost to żenada.

Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wygląda POLiD to właśnie program Tomasza Lisa z Ryszardem Kaliszem i HGW ładnie to pokazuje. Całość tutaj.

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

POstemPOwcom naprawdę zaczyna brakować argumentów politycznych skoro muszą uciekać się do lżenia przeciwnika z powodu małego wzrostu.

Mam pytanie - czy w związku z tym można się od dziś nabijać z tuszy pani prezydent? Zawsze była szczuplutka czy od niedawno nabrała kształtów baleronika? Albo z tego że tak śmisznie wymawia "r"? Skoro Salon może się nabijać z wad fizycznych to my, prosty ciemny moherland chyba również?

A może pani Prezydent jest wyjątkowo sfrustrowana tym faktem i ma problemy sama ze sobą?

btw - mam 187 cm wzrostu i nigdy nie przyszłoby mi do łba aby rżeć z kogoś tylko dlatego że jest niski.

Anonimowy pisze...

@Pretm

Poczytaj sobie na temat kultury pewnych ludzi :) sposobu bycia, zachowania itd.. mowie calkiem powaznie, pomoze Ci to zrozumiec model zachowan dla danej grupy ludzi. Ja juz przywyklem ze pani prezydentowa jest arogancka, falszywa i obludna, dla mnie to nie nowosc. Nawet, jak widzisz, odkrylem etiologie jej zachowan :]

Ps.
Odpowiedz znajdziesz na googlach.
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

A Bufetowa jest specyficzna bo w dzieciństwie śmiali się z jej dykcji. Z tego samego powodu Donald jest specyficzny bo z niego też się nabijali. Zresztą z obojga nabijają się i dzisiaj więc mają kolejny powód by być specyficznymi. Kalisz jest specyficzny bo w dzieciństwie śmiali się z jego tuszy.

Psychologia dla ubogich. Zebrały się trzy prymitywy w studio i grają do jednej bramki.

Sławek pisze...

Rysio Kalisz nie był znowu taki gruby
http://www.gazetawyborcza.pl/51,75480,4531035.html?i=0

Anonimowy pisze...

A Lis to już nawet nie udaje, że robi dziennikarstwo tylko leci za ostentacyjną propagandą PO-LiDu, bo normalny dziennikarz doprosiłby do studia także kogoś z drugiej strony.

Mniemam, że PO-LiD mu to wynagrodzi stołkiem prezesa TVP.

pretm pisze...

A nie będą prywatyzować TVP?

Bo ja bym obstawiał, że w nagrodę Agora weźmie Jedynkę, a TVN Dwójkę lub TVP3.

Anonimowy pisze...

@ Pretm

Chwilowo chyba nie mogą bo prezydent im zawetuje. Trzeba będzie przeczekać do końca jego kadencji. A potem się telewizję rozdrapie i sprawiedliwie podzieli między tych co PO-LiDowi wzięcie władzy ułatwili. A do tego czasu TVP musi przecież mieć prezesa. Ja stawiam na Lisa. Zapracował w tej kampanii.

pretm pisze...

Zapracował, zapracował. Plus coś dla Hanny Smoktunowicz należy znaleźć.

Tylko, że wcześniej myślałem raczej o Żakowskim. Ale może on tego swojego suma odzyska.

Anonimowy pisze...

Anonim z 5 października 2007 02:08:00
napisał: "...nigdy nie przyszłoby mi do łba aby rżeć z kogoś tylko dlatego że jest niski."

Ale za to przyszło Ci do łba "rżeć" z Pani Prezydent tylko dlatego, że powiedziała o Twoim bożyszcze że jest "specyficzny". Chyba faktycznie dobrze siebie określiłeś jako "ciemny moherland".

187 cm mówisz? To dla mnie jesteś kurdupel :D

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.