18 paź 2007

Gronkiewicz Waltz zagrała targowiskiem przy Radzymińskiej.

Żeby jej partia mogła zdobyć więcej głosów na Targówku, Pani Prezydent zaprzeczyła swoim słowom sprzed kilku miesięcy ("Chcę, żeby kupcy byli tam, gdzie zaplanowali") i sprzeciwia się przeniesieniu części kupców na teren przy Radzymińskiej.

Na 24 godziny przed ciszą wyborczą.
Powstanie targowiska przy ul. Radzymińskiej na Targówku jest nierealne, w przeciwieństwie do jego lokalizacji przy ul. Marywilskiej na Białołęce - powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz na spotkaniu z kupcami, którzy mają opuścić rejon Stadionu X-lecia.

Przypomniała, że planowane utworzenie targowiska na Targówku, dokąd chciała przenieść się część kupców ze stadionu, wywołuje konflikty ze społecznością lokalną.

Przemawiająca w imieniu kupców Lucyna Kwiatek zarzuciła władzom prowadzenie kampanii wyborczej. "My chcemy w tym kraju mieć miejsca pracy, a nie zamiatać ulice w Londynie" - mówiła.
Źródło: Link do strony.

Wyjątkowo ohydna gra wyborcza z bufetlandu. Jak się czuje Pani Prezydent w jednym szeregu z ludźmi, którzy nazywali kupców narkomanami, pijakami i złodziejami?

AKTUALIZACJA Relację można przeczytać na stronie zacisze.info.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bufetowy Pretm - czy jesteś w stanie wskazać choć jeden cytat w którym jest mowa o tym, że kupcy to złodzieje i narkomani.

Tym razem postaraj się zrozumieć pytanie.

pretm pisze...

Wystarczyło sobie poszukać. Ale jeżeli tak trudno to proszę:

"Chcieliśmy tu halę sportową, a nie pijaków i narkomanów, którzy będą załatwiać się w naszym lesie - mówiła dziennikarzom zdenerwowana Wanda Łącz, mieszkanka Targówka."

Link

"- Co da nam Jarmark Europa? Da nam straszliwe zagrożenie, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Da nam to, że Targówek stanie się śmietniskiem Warszawy. Da nam to, że Las Bródnowski będzie olbrzymim sanitariatem Warszawy. Da nam to, że nasze domy, nasze działki, będą miały wartość zerową. Da nam to, że będziemy nachodzeni po swoich domach przez wszelkiego rodzaju różnych złodziei - mówił przewodniczący rady dzielnicy."

Link

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.