29 paź 2007

Adam Szejnfeld (PO): Czy Warszawie potrzebny jest Stadion Narodowy na jeden mecz?

Co tam konferencje prasowe Pani Prezydent. Trzeba słuchać tego, co mówią posłowie PO.

W TVN24 poseł Adam Szejnfeld uderza w tony: Przecież oni nic nie zrobili (minister Elżbieta Jakubiak tłumaczyła na konferencji o przygotowaniach, jakie trzeba wykonać zanim rozpocznie się faza projektowania stadionu) i trzeba się zastanowić czy w ogóle Warszawie potrzebny jest Stadion Narodowy na jeden mecz.

Można tłumaczyć, że stadion ma być wielofunkcyjny, bo w pakiecie z halą sportową, centrum kongresowym, hotelem z centrum biznesowym oraz basenem olimpijskim z aquaparkiem. Ale czy to ma sens?

4 komentarze:

fumfel pisze...

przeceiz to sie w głowie nie miesci....KTo ich wybrał? Dawno nie widziałem w komentach ant'a hehe, chyba juz mu sie znudziło bronienie HGW :]

danz pisze...

To przecież wina "zlych kaczorów", a nie nieudolnej buffetowej.

Unknown pisze...

Ale chłopaki POwiaki są odważni :)
Uczestniczyli od kilku miesięcy w ustaleniach dotyczących stadionu i nic nie powiedzieli, że im się lokalizacja nie podoba. Rozumiem, że nie można niepokoić wyborców przed ich wyrokiem durnymi pomysłami.
To się nazywa odwaga i szczerość :)

warszawiak pisze...

Bufetowa najlepiej sprawdzała się na "placówkach", gdzie bystrość i kompetencja nie była atutem.

Trzeba ją jak najszybciej wyslać z Warszawy za granicę i trzymać w rezerwie... tak jak Piskorskiego... bo to chyba ta sama parafia.

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.