24 wrz 2007

Z braku nowych Platforma odgrzewa stare hasła.

Zdaje sobie sprawę z tego, że w Platformie są problemy z wymyślaniem rzeczy nowych, ale odgrzewanie starych haseł sprzed roku to jednak przesada.

"Nikt tyle nie da, co PiS naobiecuje" ogłosił Bronisław Komorowski. Znamy?
Gronkiewicz-Waltz odnosząc się do wyników ostatnich sondaży stwierdziła, że mimo przewagi nad pozostałymi kandydatami, Marcinkiewicz nie potrafi tego odpowiednio wykorzystać.

Gdybym ja miała taki dostęp do materiałów jak Marcinkiewicz, wiedziałabym jak szybciej zrobić pewne rzeczy. Moja kampania jest prawdziwa, a jego jest kampanią obietnic. Mogę powiedzieć tak: nikt ci tyle nie da, co ci Marcinkiewicz naobiecuje - mówiła w rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski.
Źródło: Link do strony.

Jednak po bliższym przyjrzeniu się programowi wyszło na to, że Pani Prezydent obiecała jeszcze więcej niż Kazimierz Marcinkiewicz.

Przykładowo: cztery mosty (Most Południowy, Most na zaporze, Most Krasińskiego, Most Północny), całą II linię metra do końca swojej prezydentury (a nie tylko odcinek centralny), metro przez Most Północny (już na pewno nie będzie realizowane), trolejbusy, wodolot i remont parostatku "Świerczewski".

I dlatego jak PO mówi: "to oni obiecują a my nie", należy to sprawdzić z obietnicami w ich programie. Jeżeli w tych wyborach parlamentarnych odważą się go pokazać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.