25 wrz 2007

Warszawska Platforma szykuje niespodziankę.

Podejście Platformy, które można wyczytać z dzisiejszej wypowiedzi szefowej warszawskiej PO jest następujące: "Nie musimy prowadzić kampanii, bo ludzie są mądrzy i tak na nas zagłosują".

Dzisiejsza Rzeczpospolita:
To właśnie urzędnicy warszawskiego ratusza prowadzą dziś z PiS dyskusję wyborczą w mieście. A stołeczni politycy Platformy, którzy mają walczyć o mandaty w Sejmie, dotąd niezbyt aktywnie w niej uczestniczą.

Szefowa PO w stolicy Małgorzata Kidawa-Błońska tłumaczy: - Prezydent jest równocześnie wiceszefową PO i dobrze sobie radzi w odpieraniu ataków. A nie przejmujemy się zbytnio tymi spotami i billboardami, bo liczymy na rozsądek mieszkańców. Dla PiS natomiast szykujemy odpowiedź niespodziankę -zapowiada.
Źródło: Izabela Kraj, Warszawiacy ocenią skuteczność kampanii opartej na korkach, Rzeczpospolita, link do strony.

Zaciekawiła mnie ta niespodzianka. Jeżeli ma być odpalona w czwartek w Warszawie to obstawiam prof. Władysława Bartoszewskiego, który będzie popierał Donalda Tuska. Zaczął wczoraj mówiąc, że nie zagłosuje na PiS ani na lewicę a termin wywiadu i wprowadzenie go w obieg nie uważam za przypadkowy.

No cóż zobaczymy czy będzie tak zadowolony jako autorytet legitymizujący koalicję z postkomunistami.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Małe wyjaśnienie, p.Władysław Bartoszewski (którego zresztą szanuję) nie ma tytułu profesora ponieważ nie ukończył studiów wyższych. Z powodów politycznych nie został dopuszczony do obrony pracy magisterskiej.

pretm pisze...

Tak, ale jakoś tak się przyjęło.

Anonimowy pisze...

przyjęło się w środowiskach "lewicy laickiej", nie musimy powtarzać za nimi, no i przecież mamy prawdziwych profesorów

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
pretm pisze...

Panowie,
Temat nie dotyczy "Żyd Izraelski" czy nie "Żyd Izraelski".
OK?

Anonimowy pisze...

Fakt pretm ma rację. Jeśli dobrze życzycie temu blogowi to dajcie spokój "starszym braciom w wierze".Patrzcie casus RM i felietonu Michalkiewicza w którym użył on tylko kilka cytatów mieszkańców NY.To jest pewne,że GW i Ratusz szlag trafia na samą myśl o BW, tak więc nie ułatwiajcie im zadania,OK? Ten blog zbyt dużą rolę spełnia(mam taką nadzieję),żeby niepotrzebnie sypać piasek w tryby.Przynajmniej ja tak myślę.
PS. Greg,Janek- macie ABSOLUTNĄ rację,ale naprawdę warto czasami trochę przystopować.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.