2 wrz 2007

W Newsweeku o warszawskich listach wyborczych PiSu.

Nie jest to moje ulubione źródło informacji, ale ponieważ nikt inny o potencjalnych kandydatach PiSu w Warszawie nie pisze, to cytat ze strony Newsweeka:
Obok szefa partii lokomotywą warszawskiej listy wyborczej ma być protegowana prezydenta Joanna Kluzik-Rostkowska, obecnie minister pracy. Trzecie miejsce ma przypaść zaprzyjaźnionemu z prezydentem posłowi Karolowi Karskiemu.

Z kolei liderem listy w okręgu podwarszawskim ma być minister w kancelarii premiera Mariusz Błaszczak, z którym Lech Kaczyński pracował w stołecznym ratuszu. Numerem dwa będzie tu najpewniej minister w kancelarii prezydenta Lena Dąbkowska-Cichocka, która bez powodzenia kandydowała do Sejmu w ostatnich wyborach.
Źródło: Link do strony.

Joanna Kluzik-Rostkowska, Lena Dąbkowska - Cichocka (pomyliłem się wcześniej pisząc, że nie startowała w wyborach 2005), Mariusz Błaszczak znajdują się na mojej liście, którą umieściłem w notce Zabawy w przewidywanie list wyborczych w Warszawie. Lista PiSu.

Ale ponieważ według artykułu ostatnia dwójka ma startować z okręgu podwarszawskiego to prawdopodobnie w Warszawa I (moja lista była do teg okręgu) ich nie zobaczymy. Zakładając, że Newsweek ma dobre informacje.

Jeżeli faktycznie Joanna Kluzik-Rostkowska będzie twarzą kampanii PiSu w Warszawie to bardzo dobra wiadomość. Szczególnie, że wtedy dojdzie do konfrontacji z wrzeszcząca, chorą na wściekliznę polityczną i przepełnianą nienawiścią do przeciwników Julią Piterą.

2 komentarze:

Jaform pisze...

Julia Pitera... Takie przeciwieństwo pierwszej damy, rozwydrzony babsztyl, rzucający się na PiS niczym buldog Półtuska. Oni tam wszyscy mają nerwicę w PO, Półtusk taką atmosferę rozsiewa xP. Już jestem w Warszawie, z tego co zauważyłem to chyba wszystkie autobusy i tramwaje mają pozmieniane trasy, rozkłady, inne polikwidowane i wprowadzone zastępcze... Jak tu się teraz nie zgubić?!

Anonimowy pisze...

W Platformie też można się pogubić.
Usłyszałem takie hasło w Opolu od członka PO: "Platforma nierządem stoi (może wybory coś zmienią?)"

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.