10 wrz 2007

O krótkiej pamięci Pawła Kukiza.

Paweł Kukiz kilka miesięcy temu, gdy warszawska Platforma zawiązała koalicję z postkomunistami (z LiDem dla wrażliwych) tak napisał w Dzienniku:
Zabrzmi to nieskromnie, ale wiem, że śpiewając antykomunistyczne piosenki na mityngach wyborczych Platformy Obywatelskiej (w odróżnieniu od innych za darmo, a nie za pieniądze) i firmując własną twarzą np. kandydaturę Hanny Gronkiewicz - Waltz na prezydenta Warszawy, oddałem tej partii większą przysługę niż zorganizowany przez nią Marsz Wolności, tymczasem komu pani prezydent podziękowała w pierwszej kolejności?

Nie Donaldowi Tuskowi, Platformie czy swojemu mężowi. I też nie tym, którzy bezinteresownie pomogli jej wygrać wybory, ale… Aleksandrowi Kwaśniewskiemu. Aż się we mnie zagotowało.

Nigdy nie uwierzę Kwaśniewskiemu. W czasach, gdy był prezydentem, moja Opolszczyzna okradana była przez SLD-owskich aparatczyków. Wiedzieli o tym zwykli ludzie, policja, prokuratura. I nikt nic nie mógł zrobić. Więc niemożliwe, żeby nie wiedział Kwaśniewski. A jeśli nawet nie wiedział, to co to za ojciec narodu ?
Źródło: Link do strony.

A teraz, kiedy przyszła kampania wyborcza Paweł Kukiz wszystko zapomniał i deklaruje:
Przed wyborami politycy sięgają także po wsparcie ludzi, którzy autorytetami mogą być dla młodego pokolenia. Prym wśród nich wiodą gwiazdy estrady. – Popieram centroprawicę, a taką partią jest Platforma Obywatelska – mówi Paweł Kukiz. – Jestem związany z Platformą od lat. W tej kampanii, oczywiście, mogę zagrać – deklaruje.
Źródło: Link do strony.

Jak PoLid dojdzie do władzy to Paweł Kukiz znowu będzie pisał tekst w Dzienniku jak bardzo jest oburzony, że Platforma związała się z Kwaśniewskim.

Widać dla Pawła Kukiza nauka z Warszawy poszła w las.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Widać dla Pawła Kukiza nauka z Warszawy poszła w las.

Jaka tam nauka, Kukiz to średnio bystry chłopak do wynajęcia, który zorientował się gdzie stoją konfitury.

Anonimowy pisze...

Brawo, Paweł Kukiz! To nie chodzi o konfitury, ma ich dość, o ile wiem. To chodzi o ocenę dorobku PiS, która każe mu wspierać PO. A Kwach nie ma tu nic do rzeczy, jest to mieszanie i przypisywanie intencji.

pretm pisze...

"mieszanie i przypisywanie intencji."

A dokładniej o co chodzi?

Jeżeli najpierw krytykował za zbliżenie do Kwaśniewskiego a teraz bezkrytycznie znowu popiera PO, która dąży do polidu to dla mnie jest to przykład na krótką pamięć.

Anonimowy pisze...

Nie tyle krótka pamięć ile brak sprecyzowanych poglądów. Plecie się byle co i zaraz się zapomina co się powiedziało. Podobnie zresztą jak wielu platformersów, którzy są bardzo konunkturalni i nie zawsze myślą

Anonimowy pisze...

Platforma obywatelska to złodzieje i nie warto na nich głosowac więc jakbys mógł Pawle kukizie to stawiaj na Prawo i Sprawiedliwosc

Anonimowy pisze...

Pawle,zydo-komuna zawlaszcza polske. Nie wierze
ze wspierasz zdrajcow (kiedys tez bylem pod ich
urokiem ). Pomoz, tacy jak Ty wiecej moga.
Pozdrawiam,rocznik 1963.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.