9 wrz 2007

Małgorzata Kidawa Błońska o samodzielnych rządach.

Szefowa warszawskiej Platformy w Superstacji: "Po wyborach Platforma będzie rządzić samodzielnie". Aż strach się bać. Pewność zwycięstwa nie opuszcza Platformę. Są tak pewni zwycięstwa, że zaczynam wątpić czy w ogóle będą prowadzić jakąś kampanię :)

I "Warszawa jest przykładem gdzie budujemy drogi". Budujemy a remontujemy to jednak różnica.


4 komentarze:

Jaform pisze...

Któryś mądrala z PO zapytany czego będzie dotyczyć kampania odpowiedział: nieudanych PiSowskich pomysłów... Półtusk zamiast pójść na popijawę do Palikota siedzi w domku i knuje. UWAŻAJCIE :)

Anonimowy pisze...

Czy Platfusy mają jakieś plany na rządzenie poza zdobyciem waaadzy?

Unknown pisze...

W poprzedniej kampanii PO nie posiadała nawet spisanego i usystematyzowanego programu. Na ten fakt zaczęli delikatnie zwracać uwagę niektóry dziennikarze, co powodowało przezabawną konsternację wśród asów PO. Były to jednak pytania o charakterze koleżeńskim i życzliwym, nikt specjalnie nie chciał ani drążyć tego tematu, ani go nagłaśniać. Tusk odsyłał na stronę internetową partii, gdzie zamiast normalnego programu prezentującego założenia polityki partii w poszczególnych dziedzinach i sektorach państwa, można było jedynie znaleźć jakieś fragmenty wypocin pana Rokity na dość przypadkowe tematy. Nie zdziwiłbym się, gdyby po raz kolejny przegrali przez arogancję, bezczelność i nadmierną pewność siebie.

pretm pisze...

Gdzieś tak w połowie kampanii 2005 wysłałem maila do Platformy z pytaniem gdzie mógłbym pobrać i przeczytać ich program.
Po jakimś czasie dostałem odpowiedź, że takiego programu nie ma i należy odwołać się do strony Rokity.
I tam faktycznie były te ogólne deklaracje, które i tak później usunięto.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.