27 wrz 2007

Informacja.

Ponieważ wiele osób, które trafiło na stronę BW po raz pierwszy a najwyraźniej szuka blogu, którego adres został pokazany w dzisiejszych Faktach (a znajduje się niżej w wyszukiwarce, niż BW) oto link. Tak, aby nikt nie był zawiedziony.

BW jest innym blogiem. Jest aktualizowany regularnie (a nie raz na kilka miesięcy), zajmuje się archiwizowaniem odnośników do artykułów związanych z Panią Prezydent, które pojawiają się w prasie oraz zbieraniem informacji z różnych źródeł na tematy, które uważam za interesujące, a którym prasa nie poświęciła dużo miejsca.

Generalnie celem jest konfrontowanie działań Pani Prezydent z jej obietnicami z kampanii wyborczej a założenia są opisane w dwóch "manifestach".

Blogi nie są ze sobą powiązane i dlatego zamieszczam tą informację.

1 komentarz:

Aksta pisze...

W istocie przerwa od 23.04 do 26.09.
Ten inny blog oglądałam po raz pierwszy. Młody człowiek pozazdrościł i zabrał się do pracy. Natomiast widziałam Pretm'ie wiele wpisów, 50 robi wrażenie. Wprawdzie nie wszyscy wiedzieli co czytają a na pewno nie chciało im się czytać historycznych wpisów ale nie gańmy ich za to. Może im się oczy i umysły otworzyły. Ja też przecież od niedawna czytam Bufetową. A co do "towarzystwa wzajemnej adoracji" to zapachniało tak jakoś dziwnie. Może my to jakaś taka intelektualna "elyta" która różni się tym, że po prostu myśli.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.