25 wrz 2007

I takie są efekty "walki na korki".

Chciał PiS uderzyć w HGW i jakość realizowanych remontów? No to teraz dostanie w nagrodę mobilizacje antypisowskiego elektoratu od Gazety Wyborczej i wrócimy do dyskusji "Lech Kaczyński zostawił po sobie tylko Muzeum".

A z tą propagandą walczyć jest trudno, bo oparta jest na kłamstwie powtarzanym od lat (liczby i fakty z podsumowania kadencji 2002-2006 przytoczyłem tutaj).

Seweryn Blumsztaj w Wyborczej:
Pan Poncyliusz i jego partyjni koledzy powinni też przestać traktować warszawiaków jak zdemenciałych (pretm - bo według Blumsztajna tylko takie osoby mogą głosować na PiS?) idiotów. Każdy może mieć pretensje do Hanny Gronkiewicz-Waltz o ślimaczące się remonty i zakorkowaną Warszawę, tylko nie działacze PiS.

Wszyscy pamiętamy dynamiczny inwestycyjny rozwój naszego miasta za rządów prezydenta Kaczyńskiego i długo możemy wyliczać unieważnione przetargi na nierozpoczęte inwestycje.

Jedno muzeum, które po sobie zostawił poprzedni prezydent, może wystarczyło wyborcom PiS, ale reszta chciałaby czegoś więcej. Może jakiś most albo kawałek obwodnicy.
Źródło: Link do strony.

Nie siedzę w sztabie wyborczym PiSu (mam nadzieję, że mają dobre badania opinii), ale ktoś powinien się poważnie zastanowić nad następnym ruchem.

2 komentarze:

kataryna pisze...

A dlaczego na Twoją stronę nie da się wejść wpisując normalnie "www.bufetowa.pl"?

pretm pisze...

Troszkę czasu spędziłem, żeby to naprawić, ale podobno jest niedoróbka samego mechanizmu przekierowania na własną domenę.

Dlatego na tą chwilę zostawiłem to w spokoju.

Jest na liście rzeczy do zrobienia, ale nie sprawdzałem jaki jest stan.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.