8 wrz 2007

Czy Pani Prezydent należy do "klasy próżniaczej"?

Przy okazji emitowania spotów na temat Prawa i Sprawiedliwości, Platforma Obywatelska tak pisała na swojej stronie:
Hasło taniego państwa w wydaniu PiS okazało się populistyczną obłudą. Z tych obietnic rządzący natychmiast się wycofali. Platforma Obywatelska poważnie traktuje postulaty ograniczenia przywilejów władzy, dlatego zdecydowała się obnażyć kolejne kłamstwa wyborcze PiS. Obecne spoty są kolejną odsłoną kampanii PO przeciwko obłudzie rządzących.
Źródło: Link do strony.

Jak poważnie postulaty ograniczenia przywilejów władzy traktuje wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Hanna Gronkiewicz Waltz opisał Super Express. Bo w końcu wypad na imprezę organizowaną przez posła Platformy służbowym samochodem zapewne mieści się w obowiązkach Pani Prezydent.

Nie jest to przypadek odosobniony. Dwa tygodnie temu Fakt opisywał wykorzystywanie samochodu służbowego również do celów prywatnych przez radną PO Ligię Krajewską. Pisał o tym Sławomir Potapowicz w komentarzu Limuzyna radnej Krajewskiej.

Tak to już jest w tej namiastce "Polski Obywatelskiej".

Super Express:

Czekam na oburzenie w poniedziałkowej Gazecie Wyborczej, Dzienniku i Rzeczpospolitej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.