20 sie 2007

Obozowisko pielęgniarek część 2, czyli "podało dzisiaj Radio Zet".

Trzy tygodnie temu w notce "Szykujcie się na kolejne białe miasteczko" zamieściłem link do strony urzędu miasta z rejestrem zgromadzeń, zapowiadając nowe obozowisko przed Sejmem.

A dzisiaj możemy przeczytać taki "news":
Od wtorku - 21 sierpnia 2007r. miasteczko namiotowe powraca do Warszawy - podało dzisiaj Radio Zet. Pięć namiotów ma stanąć naprzeciwko Sejmu. Oficjalny strajk zapowiedziany jest w nocy z 21 na 22 sierpnia.

W pikiecie weźmie udział 50 osób. Jej celem jest poinformowanie społeczeństwa o sytuacji pielęgniarek oraz wznowienie rozmów z rządem. Zgromadzenie zostało oficjalnie zarejestrowane w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy. Pielęgniarki będą pikietować Sejm dwa razy: od 22 do 24 sierpnia i 5 od 7 września przez pełną dobę.
Źródło: Karolina Kaczmarczyk - Wiadomości24.pl, link do strony.

Nadal czekam na informację ile kosztowało miasto obozowisko przed KPRM.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

czy są chętni do zorganizowania antymanifestacji?

Jaform pisze...

Jeśli wrócę do Polski to bardzo chętnie. Tyle że teraz jestem w Niemczech i nie wiem czy wrócę na czas ;P.

Anonimowy pisze...

ja tez jstem poza, ale chetnie bym kontrowal.

Te pielegniarki i lekarze doswiadczaja swej ignorancji jak wracaja do woich placowek: szpitale upadaja bo lekarze nie sa zadowoleni z lapowek, a pacjeci umieraja bo "bialy personel" ma ich gleboko w anus´ie

Anonimowy pisze...

O matko ludowa, tylko nie to. Już i tak ledwie da się czołgać po mieście. Muszę zaznaczyć w kalendarzu, kiedy nie wychodzić z domu.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.