2 sie 2007

Miejska spółka Gminna Gospodarka Komunalna Ochota odzyskana.

Po co konkursy skoro w Platformie mamy samych fachowców.
Miejska spółka Gminna Gospodarka Komunalna Ochota ma nowego prezesa. Z Platformy Obywatelskiej. Zmieni się też zarząd w Pałacu Kultury i Nauki. Na osoby rekomendowane przez PO i LiD.

Prezydent Warszawy wymieniła już większość przedstawicieli w radach nadzorczych oraz częściowo zarządy. Teraz szykuje się kolejna fala roszad personalnych w przedsiębiorstwach, które są własnością stołecznego samorządu.

Dotychczasowy prezes GGKO pożegnał się ze stanowiskiem, ponieważ - jak informuje rzecznik ratusza - zaczął pracę w spółce Skarbu Państwa i nie poinformował o tym we właściwy sposób urzędu miasta. Nowym został 33-letni Rafał Krzemień, specjalista od kontroli i audytu, były pracownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jest członkiem PO.
Źródło: Izabela Kraj, Miejskie posady dla ludzi Platformy, Rzeczpospolita, link do strony.

Maciej Rybicki w ostatnim wydaniu tygodnika Wprost przypomniał fragment swojego felietonu z 2002 roku:
Liczy się wyłącznie kryterium fachowości, a to, że prawdziwi fachowcy są związani z SLD, potwierdza tylko ich fachowość. Przynależność do SLD jest najwyższym stopniem zawodowej specjalizacji.
Wystarczy zamienić SLD na PO w powyższym zdaniu.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tak się składa, że prezia w GGKO zmieniono jak HGW była na urlopie i o niczym nie wiedziała, bo PiSiorki (które zostawiła w ratuszu) zrobiły to pocichu i już było po jabłkach.

Anonimowy pisze...

Co za durny komentarz poniżej.
A może prezes GGKO sam się zwolnił gdy nikt tego nie widział? :))
Ciekawe czy oszołomy z PO dokończą złodziejską prywatyzację tej spółki. Widzę, że już ubyło kilka stron z białej księgi dostępnej na stronie GGKO, w której poprzedni zarząd opisał mechanizm wg którego PO z SLD rozkradało jej majątek.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.