22 sie 2007

Komisja śledcza - HGW 1:1

Najpierw Sąd Okręgowy na wniosek komisji śledczej ukarał Panią Prezydent grzywną za niestawienie się na wezwanie komisji a teraz Sąd Apelacyjny uchylił grzywnę i przekazał do ponownego rozpatrzenia.
Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił decyzję sądu I instancji o nałożeniu kary tysiąca złotych dla Hanny Gronkiewicz-Waltz za niestawienie się przed bankową komisją śledczą.

Sąd Apelacyjny, po rozpatrzeniu zażalenia Gronkiewicz-Waltz, zwrócił sprawę sądowi I instancji do ponownego rozpatrzenia - poinformowała rzeczniczka sądu sędzia Barbara Trębska. Dodała, że uzasadnienie tej decyzji SA odroczono do 28 sierpnia.
Źródło: Link do strony.

To wszystko i tak jest już bez znaczenia. Nikt żadnych banków i ich prywatyzacji w następnym Sejmie nie będzie sprawdzał.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nie będzie badał pod warunkiem, że wygra PO. A to wcale nie jest oczywiste, bo wiadomo jakie są sondaże, a najnowszy wskazuje jedynie 5 punktową różnicę.

pretm pisze...

Po wczorajszym cyrku i po idiotycznych występach Grasia z PO zaczynam wątpić.

Widzę POLiD.

Jaform pisze...

Będzie POLiD... Ale wierzyć sondażom wogóle?? I powiedzcie mi co za inteligenci głosują na SLD i jej odłamy?!?!

Anonimowy pisze...

głosują na nich inteligenci zastępczy, tacy kształceni na akademiach pierwszomajowych i szkoleni przez GW

zresztą PO to przecież filia SLD, "głosując na Tuska wybierasz Kwaśniewskiego!"

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.