13 sie 2007

Kolejny odcinek cyrku pt. okupacja przed KPRM?

Czy można bez problemu otrzymać od miasta zgodę na zgromadzenie, które według planów ma trwać dwa miesiące w Al. Ujazdowskich? W bufetlandzie wszystko jest możliwe.Jeżeli nie jest to jakaś sztuczka KPRM, która miałaby zabezpieczyć przed kolejnym "miasteczkiem" to pewnie mamy do czynienia z jakąś nawiedzoną osobą, która postanowiła stworzyć sobie obozowisko, bo stęskniła się za pielęgniarkami. Kto w mieście pozwala na ten cyrk?

A Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych dostaje kolejne pozwolenia na zgromadzenia, tak, aby mógł organizować kolejne obozowisko. Tym razem przed Sejmem.
6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ja w temacie tego nowego bannera na stronie, czy na tej czerwonej pieczątce nie powinno być napisane "OSZUKALI"?

pretm pisze...

Faktycznie, dopiero teraz skojarzyłem, że wyszło podobnie jak z tym napisem :) Ale potrzebowałem jakiegoś wyróżnienia dla nazwy blogu, więc chyba tak zostanie. Oszukali przyda się jeszcze na inne okazje.

Jak wyszło?

Anonimowy pisze...

Fajnie. Ale "OSZUKALI" by akurat pasowało, dajesz zdjęcie tej młodej szczupłej kobiety z plakatu, a potem tej drugiej, która wygrała wybory.

Anonimowy pisze...

Pret, co powiesz na to:

http://img76.imageshack.us/my.php?image=hgwoszukaliza9.jpg

pretm pisze...

Rewelacja :) Czy przy innej okazji mogę wykorzystać np. w którymś z klipów o obietnicach?

Anonimowy pisze...

Oczywiście, wykorzystaj to dla dobra wspólnego :)

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.