9 sie 2007

A gronkiewicz.pl nadal under construction.

Dziś mija pół roku, od kiedy usunięto stronę gronkiewicz.pl Nadal jest w trybie "under construction".

Za kilka dni minie pół roku, od kiedy otrzymałem informację od asystentki Pani Prezydent, że strona "będzie w niedługim czasie dostępna". Pani asystentka nigdy już nie odpowiedziała na moje maile z pytaniem, co oznacza "niedługo".

A w połowie kwietnia Pani Prezydent na moje pytanie o jej stronę powiedziała "Tworzona jest w tej chwili nowa strona, jej uruchomienie to kwestia kilku tygodni." Minęło już 16 tygodni.

Bo po co udostępniać mieszkańcom swoje wypowiedzi z kampanii i obietnice wyborcze? Żeby się denerwowali, że coś nie jest realizowane?Jak jesteśmy w tematach lżejszych gatunkowo i w nawiązaniu do powyższego obrazka.

Po wrzucenia zdjęcia Pani Prezydent (tego z plakatów) na stronę Simpsonize Me:


4 komentarze:

Jaform pisze...

Podaj nam tutaj email do tej babki co wysyłałeś i na bank parę osób się znajdzie które napiszą tam email kiedy stronka ruszy ;P

pretm pisze...

Żeby mnie później ścigali za zachęcanie do napastowania urzędniczki? Raczej nie :)

Jaform pisze...

no to mnie przez interpol ściągną z irlandii przed trybunał. powiedz z jakiej strony masz adres email ;)

Jaform pisze...

"Dorota Gawryluk: Ale co pani teraz zrobi? To jest popularny polityk, premier, prowadzi w sondażach. Czym pani przebije Kazimierza Marcinkiewicza?

Hanna Gronkiewicz-Waltz: Myślę, że mam ogromne doświadczenie w zarządzaniu instytucjami. Przez 9 lat zarządzałam NBP, były bardzo szybkie i dobre efekty, bezpieczne oszczędności, niska inflacja. Ogromne doświadczenie przywiozłam z Londynu, tam zarządzałam całą instytucją, kadrami, zasobami materialnymi i nadzorowałam przetargi, operacje finansowe w trzydziestu krajach."

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.