3 sie 2007

Bemowo lepsze od Żoliborza?

Wczorajszy wpis o tym, że władze Żoliborza nie dostaną od Ratusza pieniędzy na projekt wprowadzenia darmowego dostępu do internetu był konsekwencją informacji, która znalazła się w materiale Kuriera Warszawskiego o bezpłatnym dostępie do bezprzewodowego internetu na Bemowie.

Oczywiście informacja o tym, że jedna dzielnica może otrzymać 2-3 mln zł na realizację takiego projektu a druga dzielnica nie, raczej nikogo nie zainteresuje. Powstaje tylko pytanie, dlaczego Bemowo jest lepsze od Żoliborza?

Nie od dzisiaj wiadomo, że niektóre dzielnice są bardziej lubiane przez Panią Prezydent od innych. Czy to może być część odpowiedzi?

Co ciekawe Sławomir Potapowicz wczoraj na stronach Obywatelskiego Centrum Monitoringu również napisał o tym, że Żoliborz nie otrzymał pieniędzy na projekt bezprzewodowego internetu dla mieszkańców dzielnicy. Zapewne zbieg okoliczności.
Podobnie stało się z jakże pięknym, godnym poparcia pomysłem bezpłatnego internetu na Żoliborzu. Jeszcze nie do końca opadł entuzjazm po ogłoszeniu projektu przez władze dzielnicy a już wiemy, że guzik z planów Zarządu wyjdzie. Ratusz powiedział, że pieniędzy nie ma i nie da. Bezpłatnego Internetu na Żoliborzu, przynajmniej w 2007 roku, nie będzie.

A w sumie to wszystko wygląda jakoś głupio i śmiesznie i strasznie zarazem! Jakby Pani Prezydent na złość swoim burmistrzom robiła, a przecież w to uwierzyć nie sposób.
Źródło: Sławek Potapowicz, Nie chwalcie dnia przed nocą, Obywstelskie Centrum Monitoringu, link do strony.

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Na Bemowie jest więcej takich, co dostawali tam mieszkania za zasługi dla poprzedniego systemu (tego prowadzonego przez sojuszników HGW, Kwaśniewskiego, Oleksego i Borowskiego), może stąd większa sympatia protegowanej Kwaśniewskiego do tamtej dzielnicy? A z Żoliborza to chyba Kaczyńscy pochodzą.

pretm pisze...

Aż o taką złośliwość, że za fakt, że Jarosław Kaczyńskie mieszka na Żoliborzu cale życie, teraz dzielnica jest karana przez HGW, to nie podejrzewam :)

Anonimowy pisze...

To może nie Żoliborz został ukarany, ale Bemowo nagrodzone, za zasługi mieszkających tam aktywistów, utrwalaczy, przodowników i czynowników?

Anonimowy pisze...

o kurde! ale masz chopie nas*ane we łbie:D

pretm pisze...

@delobbe

A tak konkretnie to o co chodzi?

Anonimowy pisze...

@pretm

"A tak konkretnie to o co chodzi?"

Raczej się nie dowiesz:) Na kurde i na nas*ne kończy się elokwencja fanów Bufetlandu.

Anonimowy pisze...

Wiem, ze to moze troche pozno, ale polecam omowienie sprawy publicznie dostepnego netu w Wawie dokonanej w serwisie vagla.pl (http://prawo.vagla.pl/node/7393).

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.