19 lip 2007

Wzruszony wiceprezydent Jacek Wojciechowicz: "Pierwszy medal proszę pana".

Władza na rowerach, mały Franek ("spontaniczny" gest chłopca zachęcanego przez rzeczniczkę prasową Zarządu Oczyszczania Miasta) wręcza odznaczenie wiceprezydentowi Wojciechowiczowi, wiceprezydent z trudem powstrzymuje łzy.

A wszystko z okazji modernizacji alejek na Polu Mokotowskim.

Materiał z Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego:


Co prawda ogłoszenie o przetargu i jego przeprowadzenie przypada na czas poprzedniej ekipy, ale to mało istotny szczegół. Trzeba być zadowolonym z tego co jest, choć te PRowskie sztuczki są odpychające.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wiceprezydent Jacek "Ponura Twarz Bufetu" Wojciechowicz przybył z niezapowiedzianą gospodarską wizytą osobiście sprawdzić postępy na odcinku robót remontowo-budowlanych. Ledwie pół roku od wyboru nowych gospodarzy stolicy, a miasto rozkwita i pięknieje z dnia na dzień, towarzysze planiści wykonali 350% normy! Aby stolica rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej!

Anonimowy pisze...

Naród z POrtią, POrtia z narodem!

Jaform pisze...

lepiej mi powiedzcie gdzie można dorwać nagranie z TVN 24 naszych kochanych skandujących pielęgniarek. Hania Hania Hania Hania, to wpada w ucho. Wie ktoś gdzie można to znaleźć??

Anonimowy pisze...

Bufet zbiera "medale" za pracę poprzednich władz miasta...

Ta "opcja", która teraz rządzi w Warszawie (a poprzednio przez ponad 50 lat w całej Polsce), to "złodzieje szyldów". Zaraz po wojnie wywiesili szyld "demokratów", potem w 1989 wywiesili szyld "liberalnych kapitalistów", a teraz w Warszawie występują pod szyldem "prężnych inwestorów". Ale wkrótce skończą im się inwestycje, przy których mogą przeciąć wstęgę i odebrać "medal" od "spontanicznego małego warszawiaka", i ciekawe co dalej, pewnie to samo, co z Krakowskim Przedmieściem, czyli nic.

Anonimowy pisze...

Ty się lepiej stuknij w ten głupi kaczy łeb. Przecież po wojnie to Waltzowa na trójkołowcu mogła ewentualnie jeździć a nie spiskować z komunistami...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.