27 lip 2007

Szykujcie się na kolejne "białe miasteczko". Tym razem pod Sejmem.

Koleiny etap współpracy pielęgniarek i urzędników Pani Prezydent:Do 24 Sierpnia po to, aby gdy pielęgniarki zdecydują się pozostać dłużej nie było problemów ze spełnieniem tego przepisu:
Art. 7. 1. Organizator zgromadzenia publicznego zawiadamia organ gminy w taki sposób, aby wiadomość o zgromadzeniu dotarła nie później niż na 3 dni, a najwcześniej 30 dni przed datą zgromadzenia.
Dzisiaj do Ratusza przesyłam wniosek o udostępnienie informacji publicznej, jakie wydatki poniósł Urząd m.st. Warszawy (czyli też z naszych pieniędzy) i podległe jednostki w związku z istnieniem obozowiska w Alejach Ujazdowskich.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

No i zobaczymy jak ta Pani naszą kasą się rządzi...

pretm pisze...

jerry za jakiś czas usunę całą dyskusję jako nie związaną z BW. Ale życzę powodzenia w potyczkach z RRK.

Anonimowy pisze...

ok, dzięki za pomoc. A tak na marginesie - kiedy jeszcze jej ostatni post nie był na głównej i się wpisałem, to nie było litości...
Pozdrawiam i gratuluję fajnego bloga. Czytam go codziennie. Nie komentuję często, bo większość spraw jest mi po prostu obca. Nie jestem z Wawy, jak wiesz.
Jeszcze raz, dzięki.

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.