9 lip 2007

O "dostał partyjne polecenie gnębienia HGW".

Wszyscy knują, spiskują i gnębią Panią Prezydent. Tylko po to, żeby jej przeszkadzać w budowaniu mostów, stadionów i dróg. Bo wszyscy są zazdrośni o jej nieprawdopodobne sukcesy.

Szkoda tylko, że w bufetlandzie pamięć jest wybiórcza. To nie PiS składał wnioski o założenie obozowiska w Alejach Ujazdowskich niezgodnie z procedurami i to nie PiS takie wnioski przyjmował.
Według Hanny Gronkiewicz-Waltz, w przypadku protestu pielęgniarek nie ma zagrożenia zdrowia ani życia, dlatego nie widzi potrzeby delegalizacji "białego miasteczka". Wojewoda mazowiecki Jacek Sasin w swoim piśmie z piątku, adresowanym do Hanny Gronkiewicz - Waltz wezwał do, jak napisał "podjęcia działań w celu usunięcia działań niezgodnych z prawem", uznając za nielegalne funkcjonowanie "białego miasteczka" na trawniku przed siedzibą premiera.

Odpowiedzią prezydent stolicy na wniosek wojewody Sasina będzie przedstawienie oceny prawnej prawników Urzędu Miasta Warszawy, z którego wynika, że protest odbywa się w świetle prawa.

Hanna Gronkiewicz-Waltz dodała, że wojewoda dostał partyjne polecenie "gnębienia" jej. Związane jest to z sukcesem, jaki PO osiągnęło w Warszawie, doprowadzając do wzrostu inwestycji i rozstrzygnięcia strategicznych przetargów.
Źródło: Link do strony.

Tak się przejąłem tym zarzutami o gnębienie, że aż zapodziała mi się gdzieś laleczka voodoo przedstawiająca HGW w którą codziennie rano wbijam szpilki. I jak ja teraz będę szkodził Pani Prezydent?

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ta pani jest żałosna. Trudno tu ckolwiek komentować.

Anonimowy pisze...

Skoro jest spór prawny to rozstrzygnąć go powinien sąd, a nie obrzucanie się kalumniami za pomocą prasy. O takim rozwiązaniu pani profesor prawa zapomniała?

Anonimowy pisze...

Pani Profesor zapomniała także, że jest organem założycielskim szpitali...

Anonimowy pisze...

Jaki znowu "spór prawny"? Jest nielegalne obozowisko w miejscu publicznym, za porządek w tym miejscu odpowiadają władze miasta. Rozgonić "biwakowiczów", sprzątnąć, prowodyrów obciążyć kosztami.

Anonimowy pisze...

http://www.pardon.pl/artykul/2048

Anonimowy pisze...

a co pani prezydent mówi na temat kibiców Legii? Co zamierza z tym "fantem" zrobić?

pretm pisze...

"Co zamierza z tym "fantem" zrobić?"

No właśnie. Czekałem i szukałem jakieś wypowiedzi na ten temat, bo w końcu jest to też problem miasta, ale jak na razie na nic nie wpadłem. Może coś będzie o 18:00

pretm pisze...

http://www.pardon.pl/artykul/2048

To jest właśnie przykład gnębienia Pani Prezydent przez PiS.

Anonimowy pisze...

ciekaw jestem kto pchał ten samochód?
ochroniarze prywatnej firmy? czy służby mundurowe? a może hallo pizza?
"skocz no synek po papierosy"

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.