20 lip 2007

Na jaką działalność naukową HGW znajdzie jeszcze czas w trakcie swojej prezydentury?

Na początku lipca na stronach miasta umieszczone zostało tzw. "oświadczenia coroczne" Pani Prezydent z datą 04.04.2007.

Spojrzałem na część zatytułowaną "inne dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć". Jeżeli porównać "oświadczenie początkowe" złożone pod koniec grudnia i oświadczenie z kwietnia to dodatkowo pojawiło się wynagrodzenie za pracę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) w Warszawie.

Czy to oznacza, że Pani Prezydent oprócz zarządzania miastem, pracy na Uniwersytecie Warszawskim, znajduje również czas na pracę naukową na UKSW?

Oświadczenie początkowe:Oświadczenie coroczne:Informacja na stronie Instytutu Politologii UKSW, gdzie Pani Prezydent występuje jako kierownik Katedry Europejskiego Prawa Bankowego i Polityki Finansowej:Pani Prezydent już raz tłumaczyła (odpowiadając na moje pytanie w trakcie czatu na stronach Życia Warszawy):
Prezydent oraz wiceprezydenci mają nienormowany czas pracy i słusznie, bo na ogół pracują nie od 8 do 16. Poza tym zawsze łączyłam pracę naukową - poza okresem pobytu w Londynie. Tak więc i teraz tak jest, pracuję na UW, mam zajęcia raz na tydzień w godzinach popołudniowych.
Ale o UKSW nie wspomniała. Może czas wreszcie zdecydować, co jest ważniejsze: miasto czy działalność naukowa.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Niech se tam uczy czego chce, łapy precz od Warszawy. Już mieliśmy jeden huraganik > pielęgniarki. PROTESTUJĘ!!

Anonimowy pisze...

Już wiem dlaczego nauka polska jest tak niskich lotów!
Tworzy ją Bufetowa!!!
(czy to aby jeszcze nauka???)

Anonimowy pisze...

Zaraz tam tworzy, ona nic nie tworzy, raczej pobiera. Wynagrodzenie pobiera.

Anonimowy pisze...

Ale pobiera naukowo!
A nie jak normalny człowiek. Bo też kobietą nie jest i to jest prawdopodobnie naukowa zagadka...

Anonimowy pisze...

Popiep... się wam PiSuary w głowach. W wolnym czasie można sobie robić co się chce. Niedługo może się będziecie czepiać spotkań z rodziną, że to niby zajmuje cenny czas prezydenta.

pretm pisze...

Proponuje czytać ze zrozumieniem bo notka nie dotyczy czasu wolnego Pani Prezydent.

Anonimowy pisze...

Chętnie bym zobaczył na blogu treść jakiegoś przykładowego wykładu Pani HGW i dowiedział się ile konkretnie bierze za godzinę takich mądrości, czy zawsze Pani Profesor osobiście prowadzi zajęcia i czy czasem się nie spóźnia.

Anonimowy pisze...

nic dziwnego ze nie chce tworzyc rynku finasowego aglomeracji miejskiej i banku municypalnego a to chyba jedyne miejsce gdzie powinien byc oprocz moze aglomeracji slaska czyli mitycznej SILEZI ale coz kazdy ma swoje hobby w Polsce bardzo popularne to wyklady i wykladziki

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.