8 lip 2007

Małgorzata Kidawa-Błońska prawie jak Pani Prezydent.

Przypadkiem zobaczyłem kawałek wywiadu Małgorzaty Kidawy - Błońskiej w Superstacji. Pani Poseł odpowiadała na pytania o warszawskie inwestycje i remonty.

Co ciekawe Pani Poseł nie wiedziała, że nowy stadion Legii według aktualnych planów (liczba miejsc) nie może zastąpić w Euro 2012 Stadionu Narodowego co do którego budowy tak sceptyczna była Pani Poseł. Nie wiedziała również o rozstrzygniętych przetargach na nowe autobusy, kiedy odpowiadała na pytanie o stan taboru i kiedy ma się on zmienić.

I do tego przekonywała widzów, że sprawa kupców absolutnie nie leży po stronie miasta. Zapominając, że to Pani Prezydent obiecywała, że tą kwestią zajmie się po wygranych wyborach i pomoże handlującym w przeprowadzce.

Dla pocieszenia można powiedzieć, że jak już z Andrzejem Halickim przejmie pełną władzę w Warszawie to wtedy bez mrugnięcia okiem będzie opowiadać o wszystkich sprawach miasta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.