18 lip 2007

35 stopni, ale parcie na szkło (telewizyjne) nie słabnie.

Trzeba docenić wytrwałość Pani Prezydent w głoszeniu dobrej nowiny o jej rządach w Warszawie. Prawie 35 stopni w cieniu a Pani Prezydent w poniedziałek wybrała się do stacji TV Biznes (oglądalność w okolicach 0.01%).

Pani Prezydent opowiadała jak to w niedzielne popołudnie wybrała się na pożegnanie pielęgniarek i jak jest dumna z warszawiaków, którzy tak solidarnie popierali obozowisko w Alejach Ujazdowskich. Przecież jak na dobrze zorganizowanej imprezie nie mogło zabraknąć na uroczystym zakończeniu jednego z głównych sponsorów zabawy.Moment w którym wyłączyłem tv z relacją z "pożegnania" i nie doczekałem do skandowania "Hania, Hania, Hania":

Taki komentarz pojawił się wczoraj na stronach gazeta.pl:
nowa trawka w tym miejscu owszem będzie... ale nie za sprawą pań pielęgniarek, które nie wiedzą, że na klepisku trawy się nie posieje... za to zapłacimy my, mieszkańcy Warszawy - dziś rano służby miejskie przekopywały trawnik przy Łazienkach
Ciekawe.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

I gdzie są zieloni? :D

Anonimowy pisze...

Opalili się na bufetowo!

Anonimowy pisze...

Nasa Hania stanowczo musi zmienić ktosia od wizerunku. Nowy make up!!! Koniecznie. Bazar wyłazi z każdej fałdki i zmarszczki

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.