30 lip 2007

24 godziny do rozprawy przed WSA.

Jutro Wojewódzki Sąd Administracyjny zacznie rozpatrywać skargę HGW na zarządzenie wojewody. Z jednej strony profesor Kulesza (nadal nie otrzymałem odpowiedzi po moim wniosku o udostępnienie informacji publicznej na pytanie, ile Ratusz wydał na usługi kancelarii profesora Kuleszy w związku z obroną mandatu) a z drugiej prawnicy Wojewody.

Ponieważ nic więcej nie wiadomo to sprawdźmy czy Pani Prezydent będą jutro sprzyjać gwiazdy. Ja tam niezbyt wierzę w takie przepowiadanie, ale skoro brakuje innych informacji w tym temacie to poniżej fragmenty z kilku horoskopów dla Skorpionów (znak HGW) na wtorek.

Horoskop kariery:
Lepiej byłoby, abyś właśnie dzisiaj był szczególnie spokojny i jeszcze bardziej ostrożny. Możliwe, że ktoś zechce wmanewrować Cię w dość niezręczna sytuację, dlatego miej oczy i uszy otwarte.
Źródło: Link do strony.

Horoskop egipski:
Od rana będziesz mile i zgodnie nastawiony do całego świata. Jednak uważaj, bo ktoś może zdenerwować Cię ponad miarę. Radzę uważać, bo skutki dziś wywołanych awantur mogą być bardzo duże. Trzymaj nerwy na wodzy. Szczęście będzie Tobie sprzyjać, jeśli nie rozproszysz energii. Masz dobry dzień zarówno na sprawy zawodowe jak i prywatne. Zniknie monotonia życia i pojawią się widoki na miłą i interesującą rozrywkę.
Źródło: Link do strony.

Horoskop tygodniowy (numerologia tygodniowa):
Trzeba zakończyć lipiec wypatrywaniem przesłań losu i życia. Zastanów się nad źródłem ich pochodzenia i perspektywami, jakie niosą. Środa zachęci do cierpliwości i nadziei, że twoje starania niosą lepszą przyszłość. Wydarzenia nabiorą wtedy tempa. W czwartek nastąpi zwolnienie, abyś nie postępował pochopnie. Trudną sprawę prawną postaraj się załatwić w piątek, bo z odpowiednim dystansem i logiką będzie mieć pozytywny przebieg. W sobotę i w niedzielę zbieraj i porządkuj wiedzę, bo zyskasz nią przyszłość.
Źródło: Link do strony.

Wróżka Joanna Nieć:
Dzień może być niespokojny i trudny. Nie dostarczy Ci zbyt wielu powodów do radości. W pracy możliwe zmienne nastroje i konflikty z otoczeniem. Nie będziesz specjalnie zadowolony z efektów swoich działań. Praca: Możliwe kłopoty.
Źródło: Link do strony.

"W czwartek nastąpi zwolnienie" A to zwolnienie nie może nastąpić tak we wtorek ? :)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Może chodzi o to, że WSA odroczy do czwartku ogłoszenie wyroku? ;]

pretm pisze...

Pani Prezydent chciałaby pewnie, żeby odroczyć do piątku:

"Trudną sprawę prawną postaraj się załatwić w piątek"

Jutro profesor Kulesza poprosi sąd, że ze względu na wróżkę i numerologię Pani Prezydent prosi o przełożenie rozprawy.

Jaform pisze...

nie piszcie pani prezydent tylko prezydent-owa

a wróżki staną przed TK

Anonimowy pisze...

współczuję sędziom, jeżeli wyrok nie będzie korzystny dla Owej. Chyba zabroni im zajmować się Jej osobą i prawem

Anonimowy pisze...

Wróżka Joanna Nieć. Od pewnego czasu śledzę jej horoskopy. Banalne powtórki, a co jest niesamowite, to fakt że w soboty zazwyczaj pojawiają się nowe znajomości lub odpoczynek. Myślałem, że w „pewnym stopniu” to jest profesjonalistka. Wielka pomyłka, raczej bazowanie na przeczuciach niczym nie popartych. Tym bardziej, że w odstępach czasu pojawiają się banalne powtórki.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.