16 cze 2007

Władze miasta nie pojawiły się na spotkaniu z mieszkańcami Białołęki?

Zapowiedzi były następujące:
Stowarzyszenie Nasza Choszczówka organizuje w dniu 16 czerwca o godz. 16:00 w Choszczówce, w gimnazjum na ul. Przytulnej wielkie zebranie mieszkańców Białołęki. Ostatnie decyzje Prezydenta Warszawy w sprawie Czajki i jarmarku na Marywilskiej muszą być zmienione! Jest to możliwe tylko przy masowym sprzeciwie i wielkiej determinacji mieszkańców.

Na zebraniu będą przedstawiciele władz dzielnicy z burmistrzem dzielnicy Jackiem Kaznowskim. Swój udział zapowiedziała Prezydent Warszawy.
Źródło: Link do strony.

Wydawało mi się, że w trakcie czwartkowego wywiadu w programie Kontrowersje Pani Prezydent potwierdziła swój udział na tym spotkaniu. Warto dodać, że odpowiadała na pytanie "Czy stawi czoła protestującym mieszkańcom?".Czy przestraszyła się po przeczytaniu takich informacji?:
Miejskie wodociągi cieszą się, że ruszą z budową spalarni w Czajce, a mieszkańcy Białołęki szykują się do kolejnych protestów.

"Jesteś wściekły, przyjdź na zebranie!" - apelują internauci na forum Gazeta.pl. Wzywają do protestów przeciwko budowie spalarni osadów ściekowych na terenie oczyszczalni Czajki. Radzą, by wziąć ze sobą taczki do wywiezienia pani prezydent, której decyzja z zeszłego tygodnia przesądziła o budowie spalarni. Szykują się na sobotę.
Źródło: link do strony.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Piszmy po polsku: nie '16 czerwiec' a 'czerwca'.
Pozdrawiam
mz

pretm pisze...

Tak zdaję sobie z tego sprawę, ale taka uroda globalnego tłumaczenia pl na Bloggerze.

Oprócz prostego zastąpienia formatu daty na np. 16/06/2007 nie widziałem sposobu, aby to zmienić.

Anonimowy pisze...

Nie cackać się z "młodymi wilkami" z Białołęki, tylko budować im tę śmierdzącą spalarnię, oczyszczalnię, wysypisko śmieci i megatargowisko. Inaczej głąby nigdy się nie nauczą, że nie głosuje się na czerwonych oszustów, polecanych przez sitwę Kwaśnego i Tuskiego.

Anonimowy pisze...

HGW=cHujGoWie
krótko i na temat

Anonimowy pisze...

Fajny jest ten młody lewak, który "zawsze był wyborcą Platformy", a teraz się zdziwił. Przypomniało mi się słynne nagranie tow. Oleksego, jak opowiada o tow. Balcerowiczu, którego przypadkiem spałowała milicja i później się żalił. Tow. Oleksy powiedział mu miej więcej tak "po ch** żeś tam poszedł, jak wiedziałeś, że będą pałowali".

Temu lewakowi mówię: "po ch** żeś postawił krzyżyk przy nazwisku Bufetowej, jak wiedziałeś, że cię oszuka".

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.